بخشیده شدن کارت قرمز سون هیونگ مین

کارت قرمز سون هیونگ مین ستاره کره‌ای تاتنهام به خاطر خطا روی آندره گومز بخشیده شد و او در بازی بعدی تیمش را همراهی می‌کند...

به گزارش مدال، در جریان بازی روز یکشنبه اورتون مقابل تاتنهام یک اتفاق بسیار تلخ رخ داد؛ در دقیقه ۷۹ بازی و در حالی که بازی با نتیجه ۱-۰ به سود تاتنهام دنبال می‌شد، سون هیونگ مین، ستاره کره‌ای تاتنهام، در میانه زمین و به شکل غیر عمدی خطای شدیدی را روی پای آندره گومز پرتغالی انجام داد؛ خطایی که صحنه‌های دلخراشی را ایجاد کرد و باعث گریه ستاره کره‌ای نیز شد. سون پس از این خطا از زمین مسابقه اخراج شد و آندره گومز نیز با درد بسیار زمین را ترک کرد.

پس از پایان بازی اورتون مقابل تاتنهام مائوریسیو پوچتینو سرمربی تانهام مدعی شد که سون هیونگ مین نباید از داور کارت قرمز دریافت می‌کرد. اعتقاد داشت که داور تنها بر اساس شدت مصدومیت آندره گومز کارت قرمز نشان داده است.

در همین رابطه امروز اتحادیه فوتبال انگلستان اعلام کرد که کارت قرمز این ستاره کره‌ای بخشیده شده است و او می‌تواند تاتنهام را در بازی بعدی همراهی کند.

اخبار مرتبط:

اورتون ۱ - ۱ تاتنهام؛ توقف اسپرز در شب مصدومیت وحشتناک آندره گومز

تگ ها


کارت قرمز سون اتحادیه فوتبال انگلیس فوتبال جهان اسپرز مائوریسیو پوچتینو هیونگ مین سان آندره گومس تاتنهام اورتون اورتون-تاتنهام لیگ برتر فوتبال