بخش عظیمی از بودجه استقلال را پیش خور کرده اند/ رویای انقلاب شفر و گاو صندوق خالی!

محمد سررشته داری اوضاع مالی اس ......

محمد سررشته داری
اوضاع مالی استقلال خوب نیست، حتی بدتر از آن است که از بیرون به نظر می رسد. در واقع این تیم نه تنها در زمین چمن کلاف سردرگمی دارد بلکه در گاو صندوقش هم شرایط بدی دارد. 
پیگیری های خبرنگار مدال به اینجا رسید که دو معاون باشگاه استقلال برای تهیه بودجه با اپراتور اسپانسر باشگاه تماس گرفته و حتی حضوری برای گرفتن پول به این اپراتور رفته اند اما پاسخ مسئولان اپراتور این بوده است: 
« بخش بزرگی از قرارداد امسال را سال گذشته به باشگاه استقلال داده ایم( مدیران قبلی پیش خور کرده اند) ما نمی دانیم با آن پول استقلال چه کرده است اما همه مساعدت لازم حتی بیش و پیش از حد مجاز انجام شده و به دلیل نتایج بدی که باشگاه گرفته مردم هم حمایت نکرده اند به این ترتیب دیگر نمی توانیم پولی فعلا به باشگاه بدهیم همین حالا هم باشگاه به اپراتور در واقع مبلغ بزرگی بدهکار است و پول را جلو جلو گرفته است». 
این همه در حالی رخ می دهد که استقلال روزهای سختی در پیش دارد و پس از از دست دادن امید نورافکن، امید ابراهیمی، مجید حسینی، تیام، جباروف و ... و البته نتایجی که هواداران این تیم را قانع نمی کند، نیم فصل بسیار سختی در پیش دارد. 
به واقع استقلال برای سرپا شدن نیاز به خرید بازیکنانی بهتر و با کیفیت تر از الحاجی و نیومایر دارد و برخی بازیکنان کنونی هم نتوانسته اند نظر شفر را جلب کنند و ممکن است در نیم فصل از لیست استقلال خارج شوند. 
این یعنی کار سخت فتحی در سرپا کردن تیم، یعنی جیب خالی و کلی راه نرفته. استقلال البته برای تغییرات خیز برداشته است اما به هر حال بدون پول کار بسیار سختی در پیش خواهد داشت. 
استقلال کنونی در پاره ای موارد بازیکنان مسنی دارد که پی در پی مصدوم می شوند، برخی هم مصدومیت کهنه دارند که هر چند روز یک بار کار آنها را به کلینیک می کشاند و برخی دیگر هم به جای ساق پاهایشان بیشتر، زبانشان کار می کند و این یعنی لزوم استحاله بزرگ و انقلاب شفر. البته بازیکنانی مثل شجاعیان و محسن کریمی در راه هستند که می توانند برای نیم فصل دوم کمک حال شفر و استقلال باشند اما شاید تغییرات فراتر از این حد باشد و استقلال نیازمند بودجه برای اجرای تغییرات. باید صبر کرد و دید فتحی چه برنامه ای برای این موضوع دارد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال