بدترین بازیکن دیشب لیورپول؛ الکساندر آرنولد

ترنت الکساندر آرنولد در جریان شکست ۱-۰ لیورپول مقابل ساوتهمپتون ۳۸ بار توپ را از دست داد. هیچ بازیکنی در این فصل لیگ برتر تا کنون چنین آماری ثبت نکرده بود....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول دیشب به خانه ساوتهمپتون رفت و با عملکردی ضعیف مقابل حریف ۱-۰ شکست خورد. ساوتهمپتون در دقیقه ۲ مسابقه توسط دنی اینگز به گل رسید و تا پایان برتری ۱-۰ را حفظ کرد. اما یکی از نکات جالب این بازی عملکرد بسیار بد ترنت الکساندر آرنولد ستاره لیورپول بود که باعث شد او یکی از بدترین رکوردهای فصل جاری لیگ برتر را به نام خود ثبت کند.

ترنت الکساندر آرنولد که دیشب ۷۷ دقیقه در زمین حضور داشت در این مدت ۳۸ بار توپ را از دست داد. این دفاع راست لیورپول در جریان بازی به طور متوسط هر دو دقیقه یکبار توپ را لو داد و در اختیار ساوتهمپتون گذاشت. تا پیش از بازی دیشب هیچ بازیکنی در این فصل لیگ برتر در یک بازی اینقدر توپ از دست نداده بود.

یورگن کلوپ که الکساندر آرنولد را به عنوان بازیکن فیکس به میدان فرستاده بود در دقیقه ۷۷ طاقتش از بازی ضعیف او طاق شد و ستاره جوانش را با جیمز میلنر تعویض کرد.

البته رکورد بیشترین از دست دادن توپ در تاریخ لیگ برتر هم در اختیار ترنت الکساندر آرنولد است. رکوردی که فصل گذشته توسط او ثبت شده بود. آرنولد فصل گذشته و در دیدار لیورپول مقابل لسترسیتی در همان بازی ۴۹ بار توپ را به بازیکنان حریف واگذار کرد تا رکورد تاریخی لیگ برتر را بشکند.

تگ ها


ترنت الکساندر-آرنولد لیورپول