بدترین شروع منچستریونایتد در تاریخ لیگ برتر!

منچستریونایتد امشب در خانه مقابل آرسنال متوقف شد تا با کسب ۹ امتیاز از ۷ بازی، بدترین شروع این تیم در تاریخ لیگ برتر رقم بخورد...

بدترین شروع منچستریونایتد در تاریخ لیگ برتر!

به گزارش خبرنگار مدال، امشب و در آخرین بازی هفته هفتم لیگ جزیره، منچستریونایتد که در نیمه اول با تک گل اسکات مک‌تامینی از حریف پیش افتاده بود، در نهایت مقابل شاگردان اونای امری به کسب یک تساوی رضایت داد. شاگردان سولسشر با کسب این تساوی، ۹ امتیازی شده و در رده دهم جدول قرار گرفتند. این بدترین شروع شیاطین سرخ در تاریخ لیگ برتر که از فصل ۹۱/۹۲ آغاز شده، محسوب می‌شود.

در واقع از فصل ۱۹۸۹/۹۰ تاکنون، منچستریونایتد هرگز در پایان هفته هفتم، کمتر از ۱۰ امتیاز نداشته است. حتی یونایتد در فصل کابوس‌وار خود با دیوید مویس و همینطور فصل گذشته با ژوزه مورینیو هم در پایان هفته هفتم، ۱۰ امتیاز به دست آورده بود.

باید دید آیا سران یونایتد با وجود چنین نتایجی، آیا هم‌چنان به حمایت خود از اوله گونار سولسشر ادامه می‌دهند یا سرنوشت دیگری برای این سرمربی نروژی رقم خواهد خورد.

اخبار مرتبط:

منچستریونایتد ۱ - ۱ آرسنال؛ عدالت به سبک VAR

تگ ها


بدترین شروع منچستریونایتد اوله گونار سولسشر فوتبال جهان ورزشگاه اولدترافورد ژوزه مورینیو دیوید مویس شیاطین سرخ آرسنال منچستر یونایتد منچستر یونایتد-آرسنال لیگ برتر فوتبال