بدترین‌های لیگ برتر چه کسانی هستند؟

تعدادی از بازیکنان لیگ‌برتر در حد خوشان نیستند. ترکیب ۱۱ نفره‌ای از این بازیکنان پیش روی شماست....

اگر بخواهیم منتخب بدترین بازیکنان این فصل لیگ برتر را انتخاب کنیم می‌توانیم به راحتی تعدادی از بازیکن فولهام، هادرزفیلد، کاردیف و مارکوس آلونسو را در نظر بگیریم اما ستارگان دیگری هم هستند که در حد و اندازه‌های خود نبوده‌اند. 
فوتبال بازی انتظارات است و زمانی‌ که بازیکنان در حد و انتظارات خود نباشند می‌توانند جزو ضعیف‌ترین‌ها لقب گیرند. با هم ترکیب منتخب ضعیفترین بازیکنانی که حتی ذره‌ای به روز‌های اوج خود شباهت ندارند (به انتخاب سایت 90min) را مرور می‌کنیم.
جردن پیکفورد
قهرمان تیم ملی انگلستان در جام جهانی این فصل بسیار ضعیف کار کرده است. قدرت دفع توپ او ضعیف شده، نمی تواند تصمیمات حیاتی بگیرد و قابلیت بازی با توپش را انگار به کلی از دست داده است. او می‌تواند کاندید بدترین بازیکن فصل باشد.
کیران تریپیر
تریپیر از ابتدای فصل نمایش‌های بدی نداشت اما به مرور افت کرد. او هم جزو بازیکنان خوب تیم ملی انگلیس در جام جهانی بود که حتی سایه از دوران اوجش هم نیست.
داوینسون سانچز
شاید او جزو بدترین بازیکنان لیگ‌برتر نباشد اما سانچزی که سال گذشته جزو برترین‌ها بود امسال اصلا در حد و انتظارهای خودش ظاهر نشده است.
آلفی ماوسون
حضور یک مدافع انگلیسی در جمع ضعیف‌ترین‌ها؟ همیشه این اتفاق می‌افتد! او هم در ابتدای فوتبال خود نمایش‌های فوق‌العاده‌ای داشت تا همه بگویند یک جان تری دیگر متول شده اما به مرور زمان مشخص شد این نمایش‌های اتفاقی بوده است.
مارکوس آلونسو
آلونسو دو سه فصلی است که بیش از حد انتظار ضعیف بازی می‌کند اما او امسال جزو بدترین‌های چلسی بوده و در هیچ زمینه‌ای خوب نبوده است.
جورجینیو
صحبت‌های فابرگاس پس از جدایی از چلسی و نظر هواداران لندن خود گویای عملکرد جورجینیو است: فاجعه!
انگولو کانته
یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان فرانسه در جام جهانی این فصل بسیار ضعیف ظاهر شده و اصلا انتظارات را از خود برآورده نکرده است.
فرانک آنگویسا
هافبک وسط جدید تیم فولهام که با مبلغ ۳۰ میلیون پوند (رکورد نقل و انتقالات فولهام) امسال به جمعشان اضافه شد هیچ تاثیری در این تیم نداشته است. شما چیزی از او شنیده‌اید؟ حتی یک‌بار؟
ویلیان
شما را به خدا او را بفروشید! او اصلا خوب نیست... قسمتان می‌دهم او را بفروشید! شاید در یک باشگاه دیگر موفق بود.
توسان
مهاجم تیم اورتون آماری فوق‌العاده برجای گذاشته است. او هر ۴۷۰ دقیقه یکبار گل زده است و ثابت کرده ۲۷ میلبیون پوند نمی‌ارزد.
مارسیال
او شاید بدترین نباشد اما انتظارات از او بالاست. ۲۴ بار در این فصل به بازی رفته و ۱۰ گل به ثمر رسانده اما باید خیلی بهتر از این‌ها کار کند. مارسیال در تمرینات ابتدای فصل حضور نداشت و قرار بود الدترافورد را ترک کند اما در جمع شیاطین باقی ماند تا به متوسط بودنش ادامه دهد!

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال