بدرقه: نکونام با همه رفیق است اما...

میلاد بدرقه بازیکن فولاد می گوید که بازیکنان این تیم از انگیزه های زیادی برای جبران نتایج ابتدای فصل برخوردارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلاد بدرقه بازیکن فولاد در گفتگو با خبرنگاران درباره وضعیتش در این تیم و اوضاع کلی خوزستانی ها گفت: خدا را شکر تیم وضعیت خیلی خوبی دارد. بچه ها برای جبران نتایج ابتدای فصل انگیزه خیلی زیادی دارند.

وی در مورد حضور نکونام در این تیم و حس و حال بازیکنان پاسخ داد: آقا جواد دو سه سالی است که سرمربی فولاد خوزستان است. ایشان همه بچه ها را از نزدیک می شناسد. رابطه رفاقتی با بچه ها دارد اما داخل زمین آن علاوه بر رفاقت، تمرکز روی کار است و بازیکنان باید تلاش ۱۰۰ درصدی خود را به کار بگیرند. نظم، سخت‌کوشی و یکدلی سه ضلع مهم برای موفقیت تیم ماست که در کنار حمایت هواداران و پشتیبانی مدیران ان‌شاءالله به روزهای بزرگ ختم می‌شود.

بازیکن فولاد در مورد اینکه در زمان برگزاری بازی های فولاد اگر بازیکنی خوب بازی نکند، باعث عصبانیت نکونام می شود، گفت: همانطور که عرض کردم، آقای نکونام در کارشان خیلی سفت و سخت هستند. ایشان بیرون زمین با همه رفیق است و مخصوصا با بازیکنان خودش بگو بخند دارد و با همه صمیمی است. ولی داخل زمین  بازیکن باید با تمام وجود فقط کارش را انجام دهد و برای موفقیت تیم بجنگد.

بدرقه در پایان نیز گفت: دلمان برای هواداران تنگ شده و بدون آنها، فوتبال لذت کافی را به آدم نمی دهد. ان شالله که شاهد حضورشان در استادیوم ها باشیم. امروز حضورشان در استادیوم به ما روحیه داد و از آن‌ها ممنون هستیم و قول می‌دهیم برای شادی آن‌ها از با تمام وجود و از ته دل بجنگیم.

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال