بدشانسی ستاره کروات؛ ملاقات با رئال منتفی شد

متئو کوواچیچ بازی رفت چلسی و رئال مادرید را از دست خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، متئو کوواچیچ سال ۲۰۱۵ بود که از اینتر به رئال مادرید پیوست و سه فصل را در باشگاه مادریدی بازی کرد. او در هر سه فصل با رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان شد ولی تابستان ۲۰۱۸ و چند هفته پس از قهرمانی شماره ۱۳ رئال در چمپیونزلیگ، راهی چلسی شد چرا که در رئال جایگاهی ثابت نداشت ولی در چلسی به او تضمین داده بودند که بیشتر از همیشه بازی خواهد کرد و همینطور هم شد.

کوواچیچ دیگر نتوانست به قهرمانی چمپیونزلیگ برسد ولی البته که توانست جایگاهی تقریبا ثابت در خط میانی چلسی پیدا کند. فصل جاری او ۲۵۰۰ دقیقه برای آبی ها به میدان رفته و در ایده های توماس توخل جایگاه ثابتی دارد.

کوواچیچ بی تاب بازی برابر تیم سابق خود در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بود ولی مصدومیت مانع از این خواهد شد که حداقل در بازی رفت به میدان برود.

توماس توخل در مورد کوواچیچ گفت:« خبر جدیدی نیست و کوواچیچ همچنان مصدوم است. مابقی بازیکنان ولی در دسترس هستند.

معتقدم باید تا بازی با فولام صبر کنیم و ببینیم شرایط کوواچیچ بهتر می شود یا خیر. چیزی که اطمینان دارم این است که او به بازی سه شنبه برابر رئال نخواهد رسید ولی ممکن است به بازی برگشت برسد. در واقع اگر مقابل فولام وارد فهرست شود، شانس حضور در بازی برگشت برابر رئال را خواهد داشت اما باید ببینیم نظر پزشکان و فیزیوتراپ های باشگاه چه خواهد بود.»

تگ ها


متئو کوواچیچ فوتبال جهان لالیگا فوتبال