بدل طالب ریکانی؛ کاپیتان و همان‌قدر گلزن (عکس)

ستاره بی‌چون و چرای این فصل پالایش نفت آبادان، کاپیتان باتجربه این تیم بوده که توانسته نقش پررنگی در مدعی بودن تیمش ایفا کند....

به گزارش "ورزش سه" اگر تیم پالایش نفت آبادان را پدیده این فصل لیگ برتر فوتسال زنان بنامیم، چندان بی‌راه نیست؛ تیم جوان و بی‌ادعایی که با هدایت نرگس علوانی توانست نتایج درخشانی در مرحله مقدماتی به دست آورد و در مرحله نهایی نیز چهار هفته متوالی را بدون شکست گذراند و روز گذشته در تهران مقابل سایپا مغلوب شد؛ آن‌ها هنوز البته شانس قهرمانی دارند و امیدوار به نتایج هفته پایانی هستند.

در میان بازیکنان جوان و عمدتا گمنام نفتی‌ها، البته یک ستاره و کاپیتان هم به چشم می‌آید؛ سهیلا ملمولی، که شاید بتوان نقش او را در این عملکرد این فصل پالایش نفت، به نقش طالب ریکانی در صنعت نفت آبادان شباهت داد. ملمولی در نقش کاپیتان نفتی‌ها، این فصل مسئولیت بزرگی به دوش داشته و در ماموریت محوله هم توانسته موفق باشد.

ستاره ایذه‌ای پالایش نفت با ۱۸ گل زده، دومین گلزن برتر لیگ امسال بوده و امیدوار است معادلات در هفته پایانی به طوری رقم بخورد تا جام قهرمانی را او در آبادان بتواند چهارشنبه هفته آینده بالای سر برود؛ اگر سایپا مقابل ملی‌حفاری متوقف شود و یا شکست بخورد و از سوی دیگر، نفتی‌ها مقابل حریف مشهدی به پیروزی برسند، ملمولی باتجربه و ۳۵ ساله این فرصت را خواهد داشت تا پس از گذراندن یک فصل درخشان دیگر، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

عکاس: کیمیا قاسم‌زاده

تگ ها


فوتسال بانوان