بدنساز و آنالیزور جدید در تیم ملی

کادرفنی تیم ملی برای رقابت‌های مقدماتی جام جهانی تقویت می‌شود....

به گزارش "ورزش سه" و به گفته رئیس فدراسیون فوتبال ایران، حداقل دو دستیار جدید به کادرفنی تیم ملی برای رقابت‌های دور نهایی مقدماتی جام جهانی اضافه خواهد شد؛ شهاب‌الدین عزیزی‌خادم درباره تمدید قرارداد با سرمربی تیم ملی گفت: این توافق عقلانی و معرفتی بود. او هم‌چنین تاکید کرد: تیم ملی در بخش‌های فنی مورد تقویت قرار خواهد گرفت و قرار است یک بدنساز و یک آنالیزور به تیم ملی اضافه شوند.

بدنساز اسپانیایی که در رقابت‌های مقدماتی همراه تیم ملی بود و به صورت روزمزد و موقت با دراگان اسکوچیچ کار می‌کرد، در دور بعدی در کنار تیم ملی نخواهد بود و فرد دیگری جای او را خواهد گرفت؛ هم‌چنین در قسمت آنالیز هم دراگان اسکوچیچ این اختیار را دارد تا از افراد بیشتری بهره ببرد و به دستیاران خود اضافه کند.

توافق با وحید هاشمیان قطعی است و او دوباره مربی تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود؛ هم‌چنین عزیزی‌خادم گفت: بعد از اتمام بازی‌های لیگ هم با کریم باقری صحبت می‌کنیم و تمایل داریم با او تا پایان این مسابقات و یا مسابقات جام جهانی همکاری کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال هم‌چنین تهیه شرایط مناسب برای تیم ملی در بخش لجستیک را از اولویت‌های فدراسیون با توجه به آغاز رقابت‌های مقدماتی در ۱۱ شهریور اعلام کرد.

تگ ها


تیم ملی ایران