بدهی معوق مانع اصلی برگزاری بازی آلومینیوم اراک و ذوب‌آهن

اراک- رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی گفت: اگر باشگاه آلومینیوم نسبت به پرداخت بدهی معوقه خود بابت اجاره بهای زمین اقدام نکند، اجازه برگزاری بازی با ذوب آهن را نخواهیم داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مجید فروتن نیا ضمن انتقاد از بدقولی‌های مکرر باشگاه آلومینیوم اراک در خصوص پرداخت اجاره بهای استادیوم ۱۵ هزار نفری امام خمینی (ره) اراک به هیأت دوومیدانی استان مرکزی، اظهار کرد: هفته گذشته جلسه‌ای با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی و باشگاه آلومینیوم اراک داشتیم. باشگاه تعهد کرد که نسبت به پرداخت اجاره بهای استادیوم امام خمینی (ره) اراک از مرداد ماه سال جاری لغایت آذر ماه را به هیأت دوومیدانی استان مرکزی اقدام کند.

وی ادامه داد: مانند گذشته شاهد بدقولی مدیریت باشگاه بودیم و تاکنون مبلغی پرداخت نشده است و اقدامی هم برای عقد قرارداد اجاره از مرداد ماه تاکنون از سوی باشگاه صورت نگرفته است.

فروتن نیا با اشاره به اینکه در ۵ ماه اخیر همراهی خوبی با باشگاه آلومینیوم داشتیم افزود: اما رسماً اعلام می‌کنیم در صورتی که باشگاه تا ظهر روز شنبه بیستم دی ماه نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نکند اجازه برگزاری دیدار تیم آلومینیوم اراک و ذوب‌آهن را نخواهیم داد.

وی تصریح کرد: این موضوع را هم به مدیر عامل و هم به سرپرست تیم و سایر عوامل باشگاه نیز اعلام کرده‌ایم.

رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی خاطرنشان کرد: استادیوم ۱۵ هزار نفری امام خمینی (ره) اراک به صورت قانونی و بر اساس روند تعیین شده از سوی وزارت ورزش و جوانان به هیأت دوومیدانی استان مرکزی اجاره داده شده است و ما حق قانونی خود می‌دانیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت زمین چمن، در آمد زایی داشته باشیم و به مطالبات به حق و قانونی خود را دنبال کنیم.

بیشتر ببینید:

عملکرد ارسلان مطهری در بازی استقلال و آلومینیوم

تداوم صدرنشینی استقلال با شکست آلومینیوم/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم فوتبال آلومینیوم اراک لیگ برتر فوتبال ایران بدهی مالی دوومیدانی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال