!بدهی که فقط 50 میلیون آن پرداخت شده است

-ایسنا نوشت: همسر مرحوم پورحیدری با اشاره به بدهی باشگاه استقلال به پورحیدری، گفت: در دو سال آخر عمر منصور پورحیدری که با عصا روی نیمکت استقلال حضور داشت، این باشگاه ۴۳۰ میلیون به وی بدهی داشته است که از این مبلغ تنها ۵۰ میلیون آن پرداخت شده است ......

ایسنا نوشت: همسر مرحوم پورحیدری با اشاره به بدهی باشگاه استقلال به پورحیدری، گفت: در دو سال آخر عمر منصور پورحیدری که با عصا روی نیمکت استقلال حضور داشت، این باشگاه ۴۳۰ میلیون به وی بدهی داشته است که از این مبلغ تنها ۵۰ میلیون آن پرداخت شده است.

فریده شجاعی همسر مرحوم پورحیدری درباره طلب او از باشگاه استقلال گفت: من از بدهی های قبلی مرحوم پورحیدری از باشگاه استقلال اطلاع کافی ندارم اما در دو سال آخری عمر این پیشکسوت فوتبال که عصا به دست بر روی نیمکت باشگاه استقلال حضور داشت، وی ۴۳۰ میلیون تومان از باشگاه استقلال طلب داشت که از این مبلغ تنها ۵۰ میلیون تومان آن پرداخت شده است و مابقی بدهی نیز هنوز پرداخت نشده است.

او در پاسخ به این پرسش که آیا شما با باشگاه استقلال بعد از فوت مرحوم پورحیدری همکاری نداشتید، گفت : استقلال جدید نه منصور پورحیدری را می شناسد و نه خانواده او را. متاسفانه باشگاه استقلال همکاری خوبی را با خانواده این مرحوم نداشته است.

شجاعی هم چنین درباره برگزاری اولین کنگره بین المللی فوتبال، خاطرنشان کرد: برای رشد و ارتقای فوتبال و جذابیت هر چه بیش تر بازی فوتبال برگزاری چنین کنگره هایی ضرورت دارد و از طریق برپایی این کنگره ها ما می توانیم در جهت علمی شدن فوتبال و به ویژه در ارتقای علمی مربیان و مسوولان فوتبال گام موثری را برداریم.

دبیر کل اولین کنگره بین المللی فوتبال هم چنین در پایان افزود: این کنگره با همکاری و حمایت ایفمارک که نماینده فیفا در ایران است بر پا می شود و مطمئنا دستاوردهای علمی خوبی را برای فوتبال ایران به دنبال خواهد داشت. در این کنگره که از امروز (شنبه) به مدت دو روز در مرکز همایش های بین المللی رازی جریان خواهد داشت، موضوعاتی مربوط به مربیگری، داوری، روانشناسی، فیزیولوژی، تغذیه، جامعه شناسی، آسیب شناسی و رسانه با حضور ۳۴۰ نفر از پژوهشگران و صاحبنظران این علم برگزار می شود. امیدوارم که در پایان این کنگره بتوانیم به دستاوردهای خوبی دست پیدا کنیم و این کنگره چراغ روشنی برای فوتبال ایران باشد تا هم سو با فوتبال جهان بتوانیم حرکت کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال