بده بستان یوونتوس و اتلتیکو مادرید؛ دیبالا به جای گریزمان؟!

احتمال جدایی پائولو دیبالا از یوونتوس در تابستان وجود دارد...

در صورتی که الگری در یووه بماند بعید به نظر می‌رسد که دیبالا با توجه به نیمکت‌نشینی فصل گذشته تمایل به ماندن در بیانکونری داشته باشد.
به گزارش مدال، شایعات بسیاری درباره ستاره جوان یوونتوس مبنی بر جدایی از بانوی پیر شنیده می‌شود اما امروز نشریات ایتالیایی به موضوع جدیدی اشاره کرده‌اند.
در خبرهای امروز ایتالیا از احتمال معاوضه پائولو دیبالا با آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید خبر دادند. دیگو سیمئونه می‌داند که با توجه به ناکامی‌های فصل جاری، گریزمان دیگر تمایل به ماندن در اتلتیکو ندارد و به همین دلیل علاقه دارد زمینه معاوضه او را با ستاره یوونتوس فراهم کند.
البته به جز اتلتیکومادرید، بایرن مونیخ نیز علاقمند به خرید دیبالا است و به نظر می‌رسد مشتریان او باید رقمی حدود 75 میلیون یورو به یوونتوس پرداخت کنند.
البته ممکن است با جدایی مکس آلگری، دیبالا نیز از تصمیم خود منصرف شده و در تورین باقی بماند. اما تا شروع فصل نقل و انتقالات و نهایی شدن سرانجام ستاره‌های اروپایی که این روزها خبرهای متفاوتی درباره تیم‌های آینده آن‌ها شنیده می‌شود باید صبر کرد.

تگ ها


بایرن مونیخ مکس الگری بیانکونری دیگو سیمئونه تورین نقل و انتقالات بانوی پیر آنتوان گریزمان پائولو دیبالا یوونتوس اتلتیکو مادرید لالیگا سری آ فوتبال