بدون شیخ، با کوین؛ استقلال به دنبال هت تریک

استقلال به دنبال کسب سومین برد متوالی خود مقابل تراکتور در تبریز است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم های تراکتور و استقلال فردا دیدار برگشت خود در لیگ بیست و یکم را برگزار خواهند کرد. شاگردان فرهاد مجیدی دیدار رفت را با یک گل به سود خود خاتمه دادند و اینک به دنبال دبل تراکتور و کسب سومین پیروزی متوالی مقابل این تیم در تبریز هستند.

در شرایطی که طی یک دهه اخیر تراکتور همواره حریفی دشوار برای سرخابی ها چه در تهران و چه در تبریز به حساب می آمد اما این تیم طی دو فصل اخیر نمایش ضعیفی مقابل استقلال و پرسپولیس داشته و برتری آماری خود را به شدت از دست داده است.

استقلال فردا مقابل تراکتور در تبریز به میدان می رود؛ شهری که طی دو فصل اخیر برای آبی ها خوش یمن بوده است. آنها در لیگ نوزدهم و بیستم با درخشش شیخ دیاباته در تبریز از سد سرخ پوشان گذشتند و اینک در غیاب ستاره خط حمله شان راهی الغرافه شده، چشم امیدشان به درخشش یک مهاجم خارجی دیگر است.

استقلال در لیگ نوزدهم 4-2 تراکتور را در تبریز شکست داد که شیخ در آن دیدار هت تریک کرد. در لیگ بیستم هم آبی ها با نتیجه 3-1 از سد تراکتور در تبریز گذشتند و دیاباته در آن دیدار هم خوش درخشید و دبل کرد. حال در غیاب شیخ، آبی ها چشم به درخشش یامگا در تبریز دارند؛ مهاجمی که طی 4 بازی اخیر خود برای آنها 5 گل زده است.

البته برخلاف دو تقابل قبلی که در ورزشگاه یادگار امام برگزار شد، دو تیم فردا در ورزشگاه شهید سلیمانی باهم دیدار می کنند. تراکتور برای آخرین بار در لیگ هجدهم با تک گل اشکان دژاگه استقلال را در تبریز شکست داد.

 

تگ ها


فوتبال ایران استقلال Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال