برابری مانه با یک رکورد ویژه از محمد صلاح

سادیو مانه شب گذشته یکی از گلزنان لیورپول در بازی برابر کریستال پالاس بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول که پس از تساوی بدون گل در زمین اورتون و برای نزدیک تر شدن به قهرمانی باید کریستال پالاس را شکست می داد، شب گذشته این کار را به بهترین شکل ممکن و در آنفیلد خالی از تماشاگر انجام داد.

در این بازی قرمزها ۴ گل به ثمر رساندند. محمد صلاح، فابینیو و الکساندر آرنولد سه گل اول را زدند و سادیو مانه نیز توانست گل آخر لیورپول را به ثمر رساند.

ستاره سنگالی لیورپول حالا دهمین بازیکن در تاریخ لیگ برتر انگلیس به شمار می‌آید که توانسته در شش بازی پیاپی و برابر یک تیم گلزنی کند.

البته مانه تنها بازیکن لیورپول نیست که چنین دستاوردی را کسب کرده است. پیش از او نیز محمد صلاح توانسته بود در شش دیدار پیاپی برابر بورنموث گلزنی کند.

بهترین گلزن لیورپول در فصل جاری محمد صلاح بوده که توانسته است ۱۷ گل به ثمر برساند. سادیو مانه هم ۱۵ گل برای قرمز پوشان به ثمر رسانده است تا این تیم با اختلاف زیاد در صدر جدول رده‌بندی قرار گیرد و در آستانه کسب عنوان قهرمانی بعد از ۳۰ سال قرار گیرد.

امشب اگر منچسترسیتی در زمین چلسی پیروز نشود، قهرمانی لیورپول حتمی خواهد شد؛ در غیر این صورت کار به بازی پنجشنبه هفته بعد در اتحاد خواهد کشید؛ جایی که لیورپول میهمان سیتی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
بازگشت نیمار به بارسلونا غیرممکن شد 
کونته: ناامیدم، نمی‌توانم چیزی بگویم!
واکنش ستاره فرانسوی به اولین هت تریک برای یونایتد

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول سادیو مانه محمد صلاح لیورپول