برابر استقلال با قدرت ظاهر می‌شویم/ مصدومیت شکاری روبه بهبود است

تبریز- سرمربی تیم تراکتور گفت: مقابل تیم استقلال با قدرت ظاهر می‌شویم تا با قهرمانی در جام حذفی دل هواداران را شاد کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ساکت الهامی دیشب در خصوص بازی فینال جام حذفی برابر استقلال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بعد از مدت‌ها دو تیم بزرگ تراکتور و استقلال به فینال جام حذفی رسیده‌اند که هر دو از تیم‌های پر طرفدار و بزرگ کشور هستند.

او افزود: هر دو تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و من امیدوارم که هم، بازی خوبی انجام دهیم و هم اینکه با سرافراز از بازی فینال به تبریز برگردیم و دل هواداران تراکتور را شاد کنیم.

الهامی در ارتباط با غیبت رضا اسدی و رشید مظاهری در بازی فینال گفت: قطعاً جای هر دو بازیکن در تیم خالی است و هر دو این بازیکنان زحمات زیادی برای تیم تراکتور کشیده‌اند. به‌جای رشید مظاهری وظیفه حفاظت از دروازه تراکتور را اخباری در دست می‌گیرد و با توجه به بازی‌های خوب این دروازبان موفق، روز خوبی را پنج شنبه رقم خواهیم زد.

او افزود: شکاری مصدومیتش رو به بهبود است و در بین نفرات تیم حضور دارد. مطمئن باشید غیبت هیچ بازیکنی در روند بازی تراکتور خِللی ایجاد نخواهد کرد و همانطور که گفتم تراکتور وابسته به شخص نیست و کار خود را بهتر از همیشه ادامه می‌دهد و امیدوارم با نتیجه خوب به تبریز برگردیم.

بیشتر ببینید:

مربی تراکتور: برای تقابل با استقلال کاملا آماده هستیم/ ویدیو

تقابل جذاب استقلال و تراکتور این بار در جام حذفی/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم‌فوتبال تراکتور باشگاه تراکتورسازی تبریز ساکت الهامی فوتبال ایران Tractor استقلال استقلال-Tractor جام حذفی فوتبال