برابر انگلیس فقط پیروزی می خواهیم

پاتریک شیک، ستاره گلزن جمهوری چک مدعی شد هدف این تیم برتری مقابل تیم ملی انگلیس است....

به گزارش "ورزش سه"، پاتریک شیک در دو بازی اول جمهوری چک در رقابت های یورو ۲۰۲۰ سه بار موفق به گلزنی شده و عملکرد درخشانی در این تورنمنت از خود به نمایش گذاشته است. در آستانه دیدار حساس برابر تیم ملی انگلیس، پاتریک شیک در مورد گل فوق العاده خود از وسط زمین به اسکاتلند و البته رویارویی با سه شیرها صحبت کرده است.

پاتریک شیک گفت: "گل زیبایی برابر تیم ملی اسکاتلند به ثمر رساندم. دیدم که دروازه بان حریف از دروازه اش خارج شده و خودم را برای نواختن این ضربه آماده کرده بودم. البته نکته مهم این است که جمهوری چک در آن مسابقه برنده شد.

بازی در برابر تیم ملی انگلیس همیشه دشوار است. البته آنها در این تورنمنت عملکرد خیلی خوبی نداشته اند و در حال حاضر هم سطح با ما هستند. ما در حال آماده سازی برای مصاف با انگلیس به بهترین شکل هستیم. تساوی کافی نیست و ما می خواهیم در این دیدار پیروز شویم.

انتقال نافرجام به رم؟ در آن مقطع من ۱۰۰ درصد آماده نبوده و برای بازی های بزرگ سری آ کمی جوان بودم. من یک فصل عالی در سمپدوریا داشتم، اما وقتی راهی یک باشگاه بزرگ مثل رم می شوی، با مشکلات بیشتری روبرو خواهی شد و در آن لحظه من توانایی انجام این کار را نداشتم."

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ پاتریک شیک