برادر پل پوگبا باز هم حاشیه ساخت

برادر پل پوگبا یک بار دیگر در خصوص ستاره فرانسوی و احتمال حضورش در رئال مادرید به صحبت پرداخت و یک بار دیگر حاشیه‌ساز شد....

به گزارش مدال؛ «پل پوگبا» در تابستان مورد توجه رئال مادرید شد اما شیاطین سرخ اجازه جدایی ستاره خود را ندادند اما برادر ستاره فرانسوی همچنان با صحبت‌هایش به حاشیه‌سازی‌هایش ادامه می‌دهد.

«ماتیاس پوگبا» برادر پل که در مانچگو اسپانیا بازی می‌کند در مصاحبه با «رادیو مارکا» یکبار دیگر درباره علاقه «زین‌الدین زیدان» به برادرش صحبت کرد و مدعی شد سرمربی فرانسوی یکی از تحسین‌کنندگان بزرگ برادرش است: «زیدان بازیکنانی را خواست که نتوانست جذبشان کنند. شکی ندارم او برای بازگرداندن تیمش به سطح نخست از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. من زیدان را دوست دارم و می‌دانم او هم برادر من را دوست دارد. زیدان دوست دارد پل را در تیمش داشته باشد. شاید او به خواسته‌اش برسد.»

«مینو رایولا» مدیر برنامه‌های پوگبا هم به این صحبت‌ها دامن زد و گفت: «همه از تمایل پل به جدایی باخبر هستند. در حال کار کردن روی آن هستیم. همه احساس پل را می‌دانند.»

بیشتر بخوانید:

مورینیو دچار آلزایمر شده است؟

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ رئال مادرید کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال