براری : پاداش 20 سکه خیلی کم است

قهرمان وزنه برداری آسیا اظهار کرد پاداش های تعیین شده برای مدال آوران بازی های کشورهای اسلامی خیلی کم است و کاش مقداری از بودجه میلیاردی تیم های فوتبال کم می کردند و به پاداش ها اضافه می کردند ......

قهرمان وزنه برداری آسیا اظهار کرد پاداش های تعیین شده برای مدال آوران بازی های کشورهای اسلامی خیلی کم است و کاش مقداری از بودجه میلیاردی تیم های فوتبال کم می کردند و به پاداش ها اضافه می کردند ...

قهرمان وزنه برداری آسیا اظهار کرد پاداش های تعیین شده برای مدال آوران بازی های کشورهای اسلامی خیلی کم است و کاش مقداری از بودجه میلیاردی تیم های فوتبال کم می کردند و به پاداش ها اضافه می کردند.

به گزارش مدال به نقل از محمدرضا براری در گفتگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت خود پیش از حضور در بازی های کشورهای اسلامی بیان کرد: دو هفته بعد از مسابقات قهرمانی آسیا باید در بازی های کشورهای اسلامی شرکت کنیم. البته سرمربی تیم ملی با برنامه ای که داشت، چند روزی را فرصت داد تا بدن هایمان را ریکاوری کنیم. هنوز به شرایط مسابقات قهرمانی آسیا نرسیدم؛ با این حال حدود یک هفته تا آغاز مسابقه ام زمان باقی مانده و ان شاءلله در این فرصت به شرایط ایده آل می رسم.

او افزود: به نظرم سطح رقابت ها پایین نخواهد بود و وزنه برداران خوبی در بازی ها شرکت خواهند کرد. این طور نیست که مدال طلا برای من کنار گذاشته باشند و راحت بروم مدالم را بگیرم.

قهرمان وزنه برداری آسیا درباره پاداش های تعیین شده برای مدال آوران بازی های کشورهای اسلامی نیز اظهار کرد: پاداش های تعیین شده خیلی کم هستند. ۲۰سکه خیلی کم است. حداقل یک مقدار از بودجه میلیاردی که به تیم های باشگاهی فوتبال می دهند، کم کنند و به مدال آوران پاداش بیشتری بدهند.

براری در پاسخ به این پرسش که توقع تغییر شرایط اردوها را برای مسابقات جهانی دارد نیز تاکید کرد: شرایط باید درست شود. در غیر این صورت برای مسابقات جهانی لطمه می خوریم. حالا رییس فدراسیون قول داده است از اردوهای آینده شرایط درست می شود. قرار است وضعیت مانند اردوی بازی های المپیک شود. البته خدا را شکر وضعیت در یک ماه اخیر مقداری بهتر شده است. با این حال همه چیز بازهم به حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بستگی دارد تا شرایط مالی فدراسیون خوب شود.

این ملی پوش دسته ۱۰۵ کیلوگرم، هدف خود را کسب مدال طلای جهانی در سال ۲۰۱۷عنوان کرد و گفت: رقابت در دسته ۱۰۵ کیلوگرم همیشه سخت بوده است. البته گاهی اوقات در کسب مدال شانس نیز دخیل است. با این حال به مسابقات جهانی آمریکا خیلی امیدوارم و می خواهم مدال بگیرم. این کار را هم انجام می دهم. می خواهم به منتقدان نشان بدهم در عمل هم می توانم حرفهایم را ثابت کنم.

او در پاسخ به این پرسش که برنامه ای مبنی بر خداحافظی پس از مسابقات جهانی دارد یا خیر نیز عنوان کرد: در حال حاضر برنامه ای برای بعد از آن ندارم و هیچ چیز معلوم نیست.