برانكو: هدف ما شكست الاهلی و صعود به نیمه‌نهایی!

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، با این حال هر تیمی كه می خواهد به فینال برسد، باید حریفان را پشت سر بگذارد ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، با این حال هر تیمی كه می خواهد به فینال برسد، باید حریفان را پشت سر بگذارد. سرمربی كروات پرسپولیس پس از شنیدن خبر قرعه كشی مرحله یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و برخورد با الاهلی عربستان می گوید: بزرگترین مشكل ما این است كه بزرگترین پشتوانه خود یعنی هواداران پرسپولیس را در اختیار نداریم. قدرت پرسپولیس در حضور 100 هزار تماشاگر دو برابر می شود اما متأسفانه مجبور هستیم این شرایط را تحمل كنیم.

وی ادامه می دهد: الاهلی عربستان هم مثل الهلال عربستان و العین امارات تیم قدرتمندی است كه توانسته به این مرحله صعود كند. می دانم دفاع خوب و قدرتمندی دارد و به راحتی موقعیت به حریف نمی دهد اما هدف ما شكست دادن این تیم و صعود به نیمه نهایی است.

برانكو یادآور می شود: ما می خواهیم به فینال آسیا برسیم و برای رسیدن به این مهم باید خودمان را خوب آماده كنیم. به طور حتم الاهلی عربستان هم مثل پرسپولیس تغییراتی در جهت تقویت خود انجام می دهد و قوی تر از گذشته در لیگ قهرمانان آسیا حاضر می شود. ضمن آن كه بازی در كشور ثالث واقعاً سخت است. كاش می شد بازی با الاهلی در تهران برگزار می شد ولی با این حال به صعود به نیمه نهایی امیدوار هستیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان می گوید: تلاش می كنیم تمرینات خود را به موقع و خوب آغاز كنیم. بازیكنان خوبی هم جذب كنیم و نقاط ضعف خود را پوشش بدهیم. خوشبختانه اسكلت اصلی پرسپولیس حفظ شده و ما می توانیم در صورت حمایت بیشتر مسئولان به عنوان تنها نماینده ایران به مراحل بالاتر هم صعود كنیم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال