برانکو: احتمالاً رفقای ما در ایران اطلاعات غلط به السدی‌ها داده‌اند!

سایپا و پرسپولیس در آخرین بازی هفته دهم فردا مقابل هم قرار می گیرند.برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقاب ......

سایپا و پرسپولیس در آخرین بازی هفته دهم فردا مقابل هم قرار می گیرند.برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا گفت:« سایپا با این هدف وارد مسابقات لیگ شده است تا در بین سه تیم نهایی جدول قرار گرفته و راهی لیگ قهرمانان شود. آنها نقل‌وانتقالات خیلی خوبی را پشت سرگذاشتند و بازیکنان باکیفیتی را به خدمت گرفتند، اگر چه علی قلی‌زاده از این تیم جدا شده است. از صحبت‌هایی که در حول و حوش این تیم شنیده‌ام، آنها شرایط‌شان به مراتب بهتر از فصل پیش است. آنها از شرایط ما و صعودمان به فینال خبر دارند و می‌خواهند از این مسئله نهایت استفاده را برده و ما را شکست دهند، اما ما هم به دنبال آن هستیم که تأکید کنیم که وضعیت خیلی خوبی چه در آسیا و چه در لیگ خودمان داریم.

جای سؤال است که نوراللهی به بازی فینال می‌رسد یا خیر

برانکو خاطر نشان کرد: سایپا تیم باثباتی است و تقریباً ترکیبی همیشگی در بازی‌های خود دارد. از لحاظ مالی هم آنها نسبت به تیم‌های دیگر اوضاع بهتری دارند و در این مورد هم باثبات هستند. در مورد کادر فنی این تیم و شخص علی دایی نیز نیازی به صحبت من نیست. بازیکن سابق من همیشه دنبال موفقیت و قهرمانی است. او مایه افتخار همه ماست. به هر صورت ما بازی فوق‌العاده سختی را پیش رو داریم. نوراللهی برای این بازی مصدوم است و جای سؤال است که او به بازی فینال می‌رسد یا خیر. سیامک نعمتی هم مشکل کوچکی دارد، اما در ترکیب ما برای بازی فردا قرار دارد. حسین ماهینی نیز دیگر غایب ماست که زانویش را به تازگی عمل کرده و من در اینجا می‌خواهم از جراح او (دکتر کیهانی) تشکر کنم. دیگر بازیکنان هم صحیح و سلامت برای بازی فردا رقابت می‌کنند. آنچه مشخص است بازیکنان من در تمرین امروز ثابت کرده‌اند بسیار آماده و قبراق از انگیزه بالایی برای بازی فردا برخوردارند.

وضعیت زمین ورزشگاه تختی خیلی خراب است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تأسف از اینکه بازی در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این مورد کاری از دست ما بر نمی‌آید، چرا که تیم میهمان هستیم. من بازی سایپا - استقلال را تماشا کردم. باید بگویم وضعیت زمین این ورزشگاه خیلی خراب است. شرایط برای بازی‌ها در چنین زمینی واقعاً نامناسب است.

احتمالاً رفقای ما در ایران اطلاعات غلط به السدی‌ها داده‌اند!

وی در واکنش به صحبت‌هایی که در مورد شکایت باشگاه السد از پرسپولیس مبنی بر بازی دادن امید عالیشاه در دیدار مقابل این تیم در شرایطی که او بازیکن غیرقانونی پرسپولیس بوده است، عنوان کرد: من دقیقاً از این مسائل خبر ندارم، اما بیایید منطقی به موضوع نگاه کنیم. اگر عالیشاه مشکلی داشت فدراسیون اصلاً قرارداد او را ثبت نمی‌کرد و AFC اجازه همراهی او را با پرسپولیس نمی‌داد. البته در این مورد مسئول رسانه‌ای باشگاه پاسخ خواهد داد، اما مسئله‌ای که باید به آن اشاره کنم این است که اصولاً وقتی چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد تیم شاکی نهایتاً 24 تا 48 ساعت بعد از بازی باید شکایت خود را تحویل دهد. اتفاقی که الان رخ نداده است. احتمالاً رفقای ما در ایران اطلاعات غلط به السدی‌ها داده‌اند!

بیشتر از تفکر بازیکنانم نگران محیط اطراف هستم

برانکو با اشاره به اینکه هر تیمی وقتی در شرایط پرسپولیس قرار می‌گیرد برای آینده به مشکل خواهد خورد، گفت: طبیعی است وقتی شما یک فینال مهم را پیشِ رو دارید شرایط عادی نیست و حتی بعد از فینال هم مشکلاتی وجود دارد و باعث می‌شود تمرکز بازیکنان به‌هم بخورد، اما من بیشتر از آنکه نگران تفکر بازیکنانم باشم، نگران محیط اطراف هستم. از رسانه‌ها گرفته تا هواداران و خانواده‌‌های بازیکنان که مدام در مورد این مسائل صحبت می‌کنند. آنچه مشخص است ما فعلاً تمرکزمان روی بازی با سایپاست و بعد از آن روز دوشنبه به دبی رفته و بعد از آن به توکیو خواهیم رفت تا خود را آماده بازی با کاشیما کنیم.

می‌خواهیم سایپا را ببریم و اصلاً دنبال مصلحت‌اندیشی نیستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا قصد دارد از بازیکنان جوانش برای بازی فردا مقابل سایپا استفاده کند یا خیر، تأکید کرد: ما بهترین ترکیب را به میدان می‌فرستیم. منطقی است که سایپا برای برد به میدان می‌آید. آنها به خستگی و شرایط ما کاری ندارند و می‌خواهند بازی را ببرند. ما هم می‌خواهیم ببریم و اصلاً دنبال مصلحت‌اندیشی نیستیم. السد 10 روز قبل از بازی با پرسپولیس در هیچ بازی به میدان نرفت تا خود را برای بازی مقابل ما آماده کنند، اما من فکر می‌کنم برگزاری بازی بهترین تمرین برای آمادگی قبل از مسابقه است. از این رو با بهترین شرایط به مصاف سایپا می‌رویم و بعد از آن فرصت کافی برای ریکاوری جهت حضور در فینال را داریم. اگر چه بحث اختلاف ساعت نیز مشکل‌ساز است و سخت است بازیکنان خود را به شرایط آب و هوایی و جوی آنجا تطبیق دهند. همین مشکل را هم ژاپنی‌ها در سفر به ایران خواهند داشت، چرا که اختلاف ساعت بین دو کشور خیلی زیاد است. خوشبختانه بازیکنان ما باتجربه و حرفه‌ای هستند و با شرایط موجود کنار خواهند آمد.

 

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال