برانکو: از بازیکنان نسف من 3-4 نفر را پسندیدم!

برانکو می گوید مهم ترین هدف تیمش صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بود اما حالا آن ها می خواهند موقعیت السد را هم به خطر بیندازند ......

برانکو می گوید مهم ترین هدف تیمش صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بود اما حالا آن ها می خواهند موقعیت السد را هم به خطر بیندازند.
 پرسپولیس در شرایطی به ازبکستان رفت که تنها یک امتیاز می خواست و موفق شد به این هدف نیز برسد. آن ها حالا باید در تهران السد را شکست دهند تا به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله بعدی شوند. حال صحبت های برانکو ایوانکوویچ در خصوص بازی دیروز و همچنین دیدار با السد را می خوانید:
ایوانکوویچ در ابتدای صحبت هایش گفت: بازی بزرگی بود، من خوشحالم از این که این نتیجه را به دست آوردیم. این مهم ترین هدف ما بود. وقتی درباره بازی صحبت می کنیم، باید بگم که بازی خیلی خوبی را تماشا کردیم. اگر چه نسف نمی تواند به دور بعد صعود کند؛ اما بازی خوبی را مقابل ما داشت و ما به آن ها اجازه ندادیم گل بزنند. از میزبان تشکر می کنم بابت احترام و شرایط بازی.
سرمربی تیم پرسپولیس درخصوص گروه سوم لیگ قهرمانان نیز اظهار داشت: ما در سخت ترین گروه لیگ قهرمانان بودیم و این خیلی مهم است که ما مقابل سبک های مختلفی از فوتبال در آسیا می توانیم بازی خودمان را به نمایش بگذاریم. بعد از بازی امروز باید متمرکز به رقابت برگردیم. السد در حال حاضر صدرنشین گروه است  و ما به دنبال این هستیم که این موقعیت را از آن ها بگیریم.
پروفسور در پایان با تمجید از تیم نسف قارشی گفت: نسف خیلی خوب بازی کرد و در طول 90 دقیقه اجازه نداد که ما کار خودمان را انجام دهیم و بازی خودمان را بکنیم. آن ها تیم جوان و با استعدادی هستند و قطعا آینده برایشان درخشان خواهد بود. از بازیکنان نسف من 3-4 نفر را پسندیدم.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال