برانکو: از سال گذشته بهتر نتیجه می گیریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که این تیم بر خلاف انتقادات از فصل گذشته بهتر نتیجه می گیرد ......

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که این تیم بر خلاف انتقادات از فصل گذشته بهتر نتیجه می گیرد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در نشست خبری درباره دیدار با تراکتورسازی گفت: همانطور که دیروز گفتم انتظار داشتیم که بازی سختی داشته باشیم. اولین تبریک را هم به بازیکنانم می‌گویم بابت بازی مطمئن و پیروزی‌ای که بدست آوردند. بردی که نتایج خوب ما را ادامه داد. برد مقابل تراکتورسازی همیشه سخت است چون این تیم رقیب بزرگی است. تراکتورسازی یک تیم متفاوت از نیم فصل اول است و به همین خاطر به بازیکنانم تبریک می‌گویم و از آنها تشکر می‌کنم. از هواداران هم متشکرم که یار دوازدهم ما هستند.
وی در پاسخ به این سوال که چگونه شادابی را به تیمش بازگردانده است، عنوان کرد: من نگفته بودم شادابی نداریم. احتمالا رسانه ها نوشته اند. من همیشه تکرار می کنم که نتایج ما نسبت به سال گذشته بهتر است و موثرتر از سال گذشته هستیم. تفاوت امتیازی بیشتری از پارسال داریم و نمی‌دانم چرا مدام می‌خواهند جوری رفتار کنند که ما وضعیتمان خوب نیست. طبیعی است که می‌خواهیم هر روز بهتر شویم. وضعیت‌مان سخت‌تر از تیم‌های دیگر بوده است. تیم‌های دیگر ۱۵ روز استراحت داشتند ولی ما بازی های عقب افتاده داشتیم و به جز حذف شدن از جام حذفی نتایج خیلی درخشانی کسب کرده‌ایم. می‌شد بهتر بود و برای همین تمرین می‌کنیم تا بهتر شویم. خوشحال می‌شوم بازیکنان پیشرفت خود را نشان دهند. ما با رقیب بزرگ و سنتی یعنی تراکتورسازی بازی کردیم. آنها چند سال است که در آسیا هستند و چند ملی پوش هم دارند. برای همین از تیمم راضی هستم.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا تیمش شناور نبود و چرا تیمش به حرکت از گوشه ها علاقه داشت بیان کرد: در مورد بازی ما، ما سعی می کنیم متفاوت و متنوع بازی کنیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم. ما از همه تاکتیک ها استفاده می کنیم. اینها عواملی است که حریف نمی تواند تشخیص دهد ما چه واکنشی داریم. این فلسفه تیم ماست.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال