برانکو: استحقاق پیروزی در خانه تراکتورسازی را داشتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی است تیمش مستحق پیروزی در خانه تراکتورسازی بوده است ......

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی است تیمش مستحق پیروزی در خانه تراکتورسازی بوده است.

به گزارش مدال به نقل از  خبرنگار خبرگزاری  تسنیم   از تبریز، برانکو ایوانکوویچ پس از پایان دیدار تیمش برابر تراکتورسازی در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: از برد تیم مان خیلی خوشحالم. این مسابقه یک دربی واقعی در فضای عالی فوتبالی بود. به بازیکنانم تبریک می گویم، به خاطر بردی که استحقاق آن را داشتند. این مسئله از همه چیز برای من مهم تر است.

«قبول دارید که شایسته ها همیشه پیروز نمی شوند؟»، برانکو در واکنش به طرح این موضوع گفت: من متوجه سؤال شما نمی شوم! در این لحظه خبرنگار تبریزی گفت که آیا قبول دارید شانس آوردید؟ باز هم برانکو گفت: من به بازیکنانم تبریک می گویم که استحقاق برد را داشتند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه چرا امروز فضا را عالی توصیف کرد در حالی که روز گذشته گفته بود فضای بدی وجود دارد، گفت: من چه زمانی مصاحبه کردم؟! چه زمانی صحبت کردم؟! با این وجود، این درست است که آن طور از فرودگاه بیرون بیاییم؟! وقتی فضای امنیتی ایجاد کردند، ما از فرودگاه خارج شدیم. امروز فضا ورزشی بود و هواداران دو تیم به تشویق تیم های خود پرداختند. یک مسابقه خیلی خوب بود. از هواداران کم خودمان هم تشکر می کنم و خوشحالم که با بردمان آنها را شادمان کردیم.

برانکو در واکنش به طرح این موضوع که شادی گل منشا خوب نبوده است و صحنه قبل آن خطای هند نبوده است، گفت: شما واقعا فکر می کنید، خطا نبود؟ من ولی مشکلم این است که آیا پنالتی بود یا نبود. خطا قطعی بود و حتی نظرم روی پنالتی است.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال