برانکو اینستاگرام باشگاه الاهلی را فالو کرد!

به دنبال حواشی جدایی برانکو از پرسپولیس و احتمال کشیده شدن این موضوع به فیفا، در اتفاقی عجیب امروز برانکو اینستاگرام باشگاه الاهلی را فالو کرد...

به دنبال حواشی جدایی برانکو از پرسپولیس و احتمال کشیده شدن این موضوع به فیفا، در اتفاقی عجیب امروز برانکو اینستاگرام باشگاه الاهلی را فالو کرد

سرمربی پیشین پرسپولیس اینستاگرام باشگاه الاهلی را فالو کرد.

به گزارش خبرنگار مدال، شب گذشته خبر دادیم دلیل لغو کنفرانس خبری و مراسم امضای قرارداد کالدرون محکم کاری در مسائل حقوقی با باشگاه الاهلی و برانکو بوده و به این نکته جالب اشاره کردیم که برانکو هیچ پستی از حضور خود در الاهلی منتشر نکرده و هیچ فالوری هم از الاهلی ندارد و حتی در اینستاگرام خود هم جوانب را می‌سنجد.

امروز اما یک اتفاق جالب رخ داد و ما از طریق یک مخاطب اینستاگرامی مطلع شدیم که برانکو ساعاتی قبل اینستاگرام رسمی باشگاه الاهلی را فالو کرده است.

نکته مهم دیگر اینکه سایت باشگاه الاهلی دو سه ماه است که به شکل عجیبی فعال نیست اما اینستاگرام رسمی این باشگاه چند پست از حضور برانکو در تمرینات منتشر کرده اما مراسم امضای قرارداد و معارفه‌ای برگزار نشده و حالا باشگاه پرسپولیس هم فعلا  چنین مراسمی را برگزار نمی‌کند.

بیشتر بخوانید:

تفاوت استراماچونی با مربیان ایرانی از زبان بازیکن جدید استقلال

تگ ها


پرسپولیس برانکو لیگ برتر فوتبال ایران الاهلی