برانکو: بازیکنان به لحاظ روحی و روانی و بدنی کاملا آماده هستند

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که حریف عربستانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، جزو چهار تیم قدرتمند این کشور محسوب می‌شود....

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که حریف عربستانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، جزو چهار تیم قدرتمند این کشور محسوب می‌شود.

به گزارش مدال، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار مقابل الاهلی عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:‌ قبل از هر چیزی مایلم از میزبان بازی، باشگاه الوصل تشکر کنم که شرایط را برای تمرینات ما آماده کرد. شرایط تمرینی ما بسیار خوب است و امیدوارم مانند سال گذشته و بازی مقابل الوصل، در ورزشگاه شاد باشیم.


وی افزود: یک بار دیگر تکرار می‌کنم این مسابقات مهمترین و سخت‌ترین بازی‌هاست. الاهلی در کنار النصر و الهلال جزو چهار تیم قدرتمند عربستان است. ما پس از قرعه‌کشی هم اعلام کردیم گروه ما و گروه استقلال واقعاً گروه‌های سختی است.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت بازیکنان تیمش برای دیدار مقابل الاهلی گفت: به جز انصاری و ماهینی همه آماده هستند. آن چیزی که مرا خوشحال می‌کند، این است که بچه‌ها به لحاظ روحی و روانی و بدنی آماده هستند و امیدوارم این را در بازی فردا هم نشان دهند.