برانکو: باید از نصفه موقعیت‌ها هم استفاده کنیم

برانکو ایوانکوویچ ، مربی کروات با تایید پیشرفت تیم ملی فوتبال عمان در دو دیدار اخیر تاکید کرد پیروزی عربستان به واسطه تجربه رقابت بیشتر بازیکنان حریف بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرمربی عمان در جریان صحبتهای خود در نشست خبری پس از بازی دیشب گفت: متأسفانه ما به نتیجه ای که برای آن کار می کردیم نرسیدیم. خوب بازی کردیم و هرچه داشتیم دادیم ، اما نتیجه به نفع ما نبود.

وی ادامه داد: "تیم عربستان خوب است و برای چنین مسابقاتی بازیکنان برجسته و باتجربه ای دارد و ما مقابل این تیم بازی خوب و قدرتمندی را به نمایش گذاشتیم اما بازی را باختیم .فکر می‌کنم در هر دو نیمه رویارویی بودیم و عملکرد خوبی داشتیم و مستحق یک امتیاز بازی بودیم. تساوی حداقل حق ما از این بازی بود. "

سرمربی تیم ملی عمان ضمن شماتت حمله‌ورانش گفت: چنین بازی هایی باید از نصف موقعیت‌ها هم استفاده کنیم ولی ما موقعیت های زیادی را از دست دادیم و برخلاف روند بازی با گلزنی عربستان مجازات شدیم.

برانکو ایوانکوویچ در ادامه اظهارات خود گفت: "ما ثابت کرده ایم که می توانیم با هر تیم قدرتمندی در آسیا رقابت کنیم. من به بازیکنانم به خاطر این عملکرد تبریک می گویم. در دو دیدار گذشته ،  شاهد پیشرفت بزرگی در عملکرد تیم بودیم. از همه تشکر می کنم و ما تلاش خواهیم کرد تا در رویارویی بعدی به نتیجه بهتری برسیم. "

تگ ها


تیم ملی عمان برانکو ایوانکوویچ عمان فوتبال جهان فوتبال