برانکو با پرسپولیس تمدید می کند

سرمربی کروات سرخپوشان در پایان تمرین ریکاوری تیمش بعد از پیروزی مقابل پارس به مسائل مربوط به پیشنهادش از ازبکستان پاسخ داد ......

سرمربی کروات سرخپوشان در پایان تمرین ریکاوری تیمش بعد از پیروزی مقابل پارس به مسائل مربوط به پیشنهادش از ازبکستان پاسخ داد.
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس بار دیگر با تمجید از عملکرد شاگردانش مقابل پارس جنوبی و دستیابی به صدر جدول با یک بازی کمتر به حواشی اخیر پاسخ داد.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به اینکه شایعه مربوط به حضورش روی نیمکت ازبکستان را چطور ارزیابی می کند، گفت: من یک مربی حرفه ای هستم اینجا آماده ام و با جان و دل کار می کنم. صد بار گفته ام در ایران احساس خوبی دارم و بازیکنان عالی دارم که از کار با آنها لذت می برم. این سومین فصلی است که ما در راه رسیدن به قهرمانی قرار داریم. در لیگ اول به خاطر تفاضل گل قهرمانی را از دست دادیم اگر قانون لیگ امسال و سال قبل در لیگ دو سال قبل بود ما آن زمان هم قهرمان شده بودیم. فصل قبل هم قاطعانه قهرمان شدیم و در حال حاضر صدرنشین هستیم به این عملکرد افتخار می کنم و اعضای تیم لیاقت این مسئله را دارند.
وی با تمجید از رفتار حرفه ای و انگیزه بازیکنانش برای شوق ادامه کار گفت:  شما می بینید چقدر کار می کنیم بعد از ساعت ۱۲ شب به تهران رسیدیم و صبح امروز تمرین گذاشتیم کسی از این مسئله ناراحت نشد و نمی گویند چرا تمرین داریم. ما در آسیا هم عالی کار کردیم. اینها عواملی است که باعث رضایت و افتخار ما به عملکرد تیم مان شده است. در مورد قرارداد هم قبل از هر چیز باید با باشگاه صحبت کنم تا ببینیم اهداف چیست و در چه مسیری صحبت باید انجام شود.
برانکو وعده داد امروز راهی باشگاه خواهد شد و در خصوص مذاکره برای تمدید به بحث و جلسه با مسوولان خواهد پرداخت: بعد از تمرین به باشگاه می روم این امری طبیعی است ما همیشه بعد از مسابقات به باشگاه می رویم. در مورد کار روی تیم مان بازی، برنامه های آتی، تمرینات و وضع بازیکنان صحبت می کنیم. اینکه در مورد تمدید صحبت می شود یا نه را نمی توانم از الان بگویم اگر چنین بحثی مطرح می شود مطمئناً امروز تمام نخواهد شد باید ببینم نظر باشگاه چیست و چه صحبت هایی مطرح می شود. بحث تمدید امروز نهایی نخواهد شد و باید با باشگاه صحبت کنیم.
سرمربی سرخپوشان در واکنش به اینکه موفقیت های اخیر به نظر می رسد باعث غرور در بین برخی اعضای تیم شده گفت: افت و خیز هر تیمی طبیعی است. پیکان، پارس جنوبی و پدیده هم دچار این مشکل شده اند این اتفاق غیرعادی و عجیب نیست. ما مقابل حریفان مان بازی های سختی داشتیم. فکر نمی کنم خیلی دچار افت شدیدی شده باشیم و حریفان ما هم دچار افت شدیدی باشند. ما یک باشگاه و تیم بزرگ هستیم همیشه به بازیکنان گوشزد می کنند کیفیت فنی خود را بالا ببرند و بهتر از قبل باشند. بازیکنانی هستند که گاهی فرم خوبی دارند و گاهی افت می کنند. امسال وضعیت ما بسیار بهتر از قبل است چرا که نیمکت قوی ای داریم. مقابل پارس جنوبی بشار رسن، احمد نوراللهی و مهدی طارمی را نداشتیم فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، شایان مصلح و سیامک نعمتی نیمکت نشین بودند. نیمکت ما خیلی خیلی خوب است و این تضمینی برای روبه رو نشدن با افول است.
نگرانی هواداران از آینده او در نیمکت پرسپولیس و اینکه چه تصمیمی در این ارتباط گرفته خواهد شد گفت: از این بابت خیلی خوشحالم و از اینکه هواداران اینقدر شاد هستند راضی هستم همه تلاش ما برای هواداران است وقتی نمی توانیم هواداران را شاد کنیم از این مسئله غمگین می شوم از این بابت که هواداران ما را درک می کنند خوشحالم. آنها می دانند که تیم ما همیشه قرار نیست برنده باشد و این بهترین هدیه برای بازیکنان است که هواداران اینقدر آگاه هستند. خودتان می دانید تغییرات در باشگاه ما زیاد بوده است. علی اکبر طاهری از باشگاه رفت. ما صحبت در مورد تمدید قرارداد را با او شروع کرده بودیم یک ماه وضعیت مان نامعلوم بود چیزی که مایه خوشحالی است این است که مشکلات روی ما تأثیر نمی گذارد و خوب تمرین و تلاش می کنیم. بازیکنان واقعاً منتظر شروع کارشان هستند و نشان داده اند که چقدر به پرسپولیس و هوادارانش علاقه دارند.حمیدرضا گرشاسبی به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شده است حداقل انتظار ما از او این است که روند تیم را بهتر کند و کارهایی که طاهری پایه گذارش بوده را پیش ببرد حضور او بسیار خوب است چرا که گرشاسبی نزدیک ترین فرد به طاهری بوده و از مسائل باشگاه باخبر است. او همه مسائل باشگاه و سیستم تیم و روند کاری پرسپولیس را می شناسد و همه ما با هم نگاه مان روبه جلو است.
برانکو در واکنش به این مساله که بازی با دو هافبک دفاعی باعث شده همانند گذشته موقعیت گل زیادی برای این تیم شکل نگیرد اینطور گفت: خوب متوجه این موضوع شده اید. ما هر دو سیستم خطی، لوزی و 4-4-2 را بازی می کنیم. محرومیت و نبود طارمی هم قطعا فقدان بزرگی برای تیم ما بود. او در 2 سال اخیر بهترین مهاجم و آقای گل لیگ بوده است. از سوی دیگر فرشاد احمدزاده عمل جراحی انجام داد. طبیعی است که این وضعیت باعث شد تغییر کوچکی در سیستم تیم بدهیم. مهم این است که کمال کامیابی نیا به شرایط خوب سابقش باز گشته و ربیع خواه هم خوب بازی می کند.
وی ادامه داد: در دو بازی قبلی مقابل پدیده و پارس جنوبی که خط حمله های خوبی دارد، نتوانستند موقعیت های روی دروازه ما ایجاد کنند. اما ما کارمان را در حمله تقویت می کنیم چون فلسفه ما بازی هجومی است.
برانکو ایوانکوویچ در پایان در خصوص اینکه شرایط لیگ به گونه ای است که می توان آنها را بار دیگر قهرمان فصل جدید پیش بینی کرد گفت: به هیچ عنوان، نه اصلا حاضر نیستیم شل بیاییم چون هنوز نصف راه را هم نیامده ایم. صدرنشین هستیم اما تعلل می تواند کار ما را خراب کند. هیچ کس فکر نمی کند تیم قهرمان شده و ما قهرمان شده ایم. ذره ای کسی از حالا ذهنش نزدیک به این که قهرمان شدیم نیست.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال