برانکو با چه ترکیبی مقابل پیکان بازی می‌کند؟

در صورت برگزاری بازی پرسپولیس و پیکان، شاگردان برانکو مجبور هستند یکی از عجیبترین بازیهای فصلشان را برگزار کنند ......

 در صورت برگزاری بازی پرسپولیس و پیکان، شاگردان برانکو مجبور هستند یکی از عجیب‌ترین بازی‌های فصل‌شان را برگزار کنند.

 لغو شدن سه بازی پرسپولیس بخاطر لیگ قهرمانان آسیا، به مشکل بزرگی برای سرخپوشان تبدیل شده است. پرسپولیس با پنجره بسته اول فصل و دادن تعدادی مصدوم مثل ماهینی و انصاری و عالیشاه، اوضاع چندان خوبی ندارد و حالا، باید از ملی پوشانش هم چشم پوشی کند.

پرسپولیسی‌ها فصل را با ۱۳ بازیکن و یک دروازه‌بان ذخیره آغاز کردند. در طول فصل ماهینی و انصاری تا پایان لیگ خانه نشین شدن و فقط ربیع‌خواه به لیست تیم برگشت. با این اوضاع، آن‌ها در شرایط طبیعی هم کار سختی برای بازی‌های باقی مانده فصل‌شان دارند و فشردگی بازی‌ها برای‌شان دردسر تازه‌ای خواهد بود. با اعلام برنامه جدید سازمان لیگ و برگزاری بازی پرسپولیس و پیکان در فیفادی، یک دردسر جدید هم به لیست دردسرهای آن‌ها اضافه شده است.

برگزار بازی‌های باشگاهی در فیفا دی قانونی نیست اما سازمان لیگ اعلام کرده قبلا نامه موافقت پرسپولیس را گرفته و آن‌ها امکان مخالفت با این برنامه را ندارند. اگر این موضوع درست باشد و پرسپولیس مجبور شود مقابل پیکان به میدان برود، سه بازیکن دیگر را هم در اختیار نخواهد داشت و با بحرانی جدی روبرو خواهد بود. علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی به تیم ملی دعوت شده‌اند و تیم ملی عراق هم بشار رسن را دعوت کرده است.

با این شرایط، پرسپولیس با بحرانی جدی روبروست. برانکو باید ترکیب تیمش را با ۹ نفر، در کنار رادوشوویچ و همتی بچیند. مشکل بزرگتر، اینجاست که از این ترکیب هم احتمال دارد دو بازیکن دیگر هم نتوانند برای پرسپولیس به میدان بروند. عالیشاه مصدوم است و مشخص نیست بتواند به میدان برود و در صورت اعلام حکم انضباطی بازی پرسپولیس سایپا شاید رادوشویچ محروم شود. در صورت نبود آن‌ها، علوان‌زاده و درویشوند گلر سوم پرسپولیس جایگزین‌شان می‌شوند. با این اوضاع، دوشنبه شب مسابقه عجیبی در انتظار برانکو و تیمش خواهد بود.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال