برانکو بدون سیدجلال حسینی چه می‌کند؟

سرمربی کروات سرخپوشان در همین ابتدای لیگ یکی از عناصر اصلی و تاثیرگذار دفاعی اش را از دست داده تا شرایط سختی برای شروع لیگ داشته باشد ......

سرمربی کروات سرخپوشان در همین ابتدای لیگ یکی از عناصر اصلی و تاثیرگذار دفاعی اش را از دست داده تا شرایط سختی برای شروع لیگ داشته باشد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: سیدجلال حسینی به دلیل کشیدگی عضله با دوری احتمالی 4 تا 5 هفته ای از ترکیب سرخپوشان همراه است و این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ از بازگشت او به جمع شاگردان طی 10 روز آینده خبر داده است. دو روایت مختلف از یک بازگشت و چیزی که نزدیک به واقعیت است اینست که سرمربی کروات این تیم او را قطعا برای بازی با فولاد در اختیار نخواهد داشت تا افتتاحیه لیگ را بدون کاپیتان آغاز کند.

برانکو ایوانکوویچ که با حفظ اسکلت اصلی خط دفاعی قدرتمند فصل گذشته اش، شایان مصلح و شجاع خلیل زاده را نیز به لیست خود اضافه کرد، اکنون دغدغه کمتری برای شروع فصل خواهد داشت. در تمرین روز گذشته نیز او آیتم های ویژهای برای شاگردان دفاعی اش در نظر گرفت تا آنها را مهیای رقابت برای عناصر تهاجمی فولاد کند.

در این خط دفاعی شایان مصلح در سمت چپ دفاعی قرار گرفت و زوج قلب دفاعی نیز به محمد انصاری و شجاع خلیل زاده سپرده شد. حسین ماهینی نیز که به عنوان کاپیتان دوم این تیم شناخته می شود و در بازی برابر فولاد بازوبند را بر بازو خواهد بست به پست اصلی خود در سمت راست دفاعی بازگشت. صادق محرمی در این فاز به دلیل دوری از تمرینات سرخپوشان و حضور در اردوی تیم امید در قرقیزستان غایب بود. البته بعید نیست در فاصله 48 ساعت مانده به بازی برانکو تغییراتی دیگری را در نظر بگیرد و از این مدافع خوش تکنیک بار دیگر در سمت راست دفاعی سود ببرد و با خروج شایان مصلح، حسین ماهینی را به سمت چپ دفاعی ببرد تا کمترین تغییر و بیشترین هماهنگی را در فاز دفاعی تجربه کند.

خط دفاعی سرخپوشان اکنون در غیاب سیدجلال حسینی کار سخت تری را پیش روی خود دارد و باید دید از این آزمون سربلند خارج می شود یا خیر.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال