برانکو برابر پرسپولیس کوتاه نمی‌آید

سرمربی کروات سابق پرسپولیس نسبت به حواشی اخیر حول دریافت مطالباتش از این باشگاه واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس که اکنون هدایت عمان را عهده‌دار است، در گفتگویی که با فارس داشته در خصوص اقدام باشگاه پرسپولیس برای شکایت به دادگاه CAS و این که وی و وکیلش چه اقدامی دراین زمینه انجام داده‌اند، گفت: نه من و نه وکیلم اطلاعی یا ابلاغیه‌ای از طرف هیأت دادرس حکمیت بین الملل در ورزش مبنی بر فرجام خواهی باشگاه پرسپولیس دریافت نکرده‌ایم.

وی در خصوص صحبت‌هایی که پیرامون نشان دادن چراغ سبز به باشگاه پرسپولیس برای مذاکرات دو طرفه مطرح می‌شود اینطور توضیح داده است: خیر، همان طور که پیشتر از این هم اعلام کرده بودم در صورتی که باشگاه پرسپولیس بخواهد مذاکره یا تماسی در خصوص پرونده من داشته باشد فقط باید با آقای داروبوشیچ نماینده من مراجعه کند. باشگاه پرسپولیس هم شماره و هم ایمیل این شخص را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد و اگر خواستند می‌توانند با این فرد تماس بگیرند.

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر این باشگاه در دادگاه CAS برنده شود چه واکنشی خواهد داشت گفت: فرجام خواهی یا اعتراض حق هر طرفی در فوتبال است که هر گاه احساس کنند مورد ظلم قرار گرفته‌اند می‌توانند اقدامات لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام بدهند. درست مثل این می‌ماند که اگر من حس کنم در حقم اجحاف شده پیگیر مطالبات دیگری به غیر از آنچه در رأی بدوی فیفا آمده خواهم شد و من هم این حق را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای خود قائل هستم. این موضوع در راستای پیگیری احقاق حق برای هر طرفی انجام می‌شود و من هم می‌توانم در چنین زمینه‌هایی اقدامات لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام بدهم.

بیشتر بخوانید:

آقای گل‌محمدی! لطفا برانکو باش

پاسخ قلعه‌نویی به این سوال؛ چرا برانکو را دوست دارم؟

 

 

تگ ها


عمان برانکو ایوانکوویچ تیم ملی عمان فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال