برانکو به دنبال انقلاب کوچک در پرسپولیس

سرمربی سرخ پوشان تصمیم دارد تا به همکاری با دو بازیکن اوکراینی پرسپولیسی پایان دهد، بازیکنانی که در مدت زمان حضور خود در ایران هرگز موفق نشدند حداقل یکی از دو جبهه هواداران و یا کادرفنی را برای خود کنند ......

سرمربی سرخ پوشان تصمیم دارد تا به همکاری با دو بازیکن اوکراینی پرسپولیسی پایان دهد، بازیکنانی که در مدت زمان حضور خود در ایران هرگز موفق نشدند حداقل یکی از دو جبهه هواداران و یا کادرفنی را برای خود کنند ...
سرمربی سرخ پوشان تصمیم دارد تا به همکاری با دو بازیکن اوکراینی پرسپولیسی پایان دهد، بازیکنانی که در مدت زمان حضور خود در ایران هرگز موفق نشدند حداقل یکی از دو جبهه هواداران و یا کادرفنی را برای خود کنند. ​​​​​​​
 
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، پرسپولیسی ها این روزها جدی ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند، آنها که فصل قبل این عنوان را تنها با تفاضل گل از دست داده بودند در لیگ شانزدهم و با نزدیک شدن به روزهای پایانی از هر اشتباهی پیشگیری می کنند تا بار دیگر نقره داغ نشوند.
 
داستان حضور دو بازیکن اوکراینی پرسپولیسی ها از ابتدای لیگ، پاشنه آشیل این تیم و دستاویز منتقدان برانکو بوده است، بازیکنانی که در ابتدا هندوانه دربسته به نظر می رسیدند و پیش از آنکه بازی ها به طور رسمی آغاز شود اظهارنظرهای ضد و نقیضی در رابطه با آنها مطرح می شد، اما پس از آغاز رقابت های لیگ، سرمربی سرخ پوشان با دقایق کمی که در اختیار این دو بازیکن قرار می داد، موضع خود را در رابطه با آنها اعلام کرد.
 
الکسی پلی یانسکی و ولادمیر پریمیوف دو بازیکنی بودند که در به ترتیب در پست دفاع میانی و خط حمله، پیراهن سرخ پایتخت نشینان را به تن کردند و در نهایت نتوانستند نظر مساعد کادر فنی این تیم و البته هواداران را به دست بیاورند، بازیکنانی که بارها از جذب آنها به عنوان اشتباه کادرفنی صحبت شد، البته در این میان پریمیوف که در خط حمله توپ می زد بیشتر از هم وطن خود در ترکیب پرسپولیسی ها قرار گرفت اما عملکرد او و تنها گلی که برای این تیم در جام حذفی به ثمر رساند نتوانست او را در این تیم به ثبات برساند.
 
در بازی اخیر سرخ پوشان در برابر صبا نیز پلی یانسکی به طور کامل در میدان حضور داشت، برانکو که برای این بازی با فقر شدید مدافع روبه رو شده بود به نوعی دست به ریسک زد و او را از ابتدا در ترکیب ثابت خود قرار داد، البته پریمیوف نیز در دقایق پایانی به بازی آمد اما میدان دادن به این دو بازیکن در بازی برگزار شده در قم را نمی توان به منزله تایید برانکو به ادامه حضور آنها دانست.
 
اکنون سرمربی کروات پرسپولیسی ها که نبردهای مهم و حساسی را در بازی های آینده پیش دارد تصمیم به انقلابی کوچک در این تیم گرفته است، برانکو که می داند پس از این باید همزمان در لیگ قهرمانان آسیا و کورس قهرمانی لیگ برتر به میدان برود و البته جای اشتباهی هم نخواهد داشت، می خواهد خانه تکانی کوچک و جمع و جوری در این تیم به پا کند و با توجه به میدان دادن به این دو بازیکن عذر هر دو را بخواهد، او این درخواست خود را به گوش مسئولان باشگاه نیز رسانده است تا هر چه زودتر مقدمات جدایی دو اوکراینی و البته حضور بازیکنان مورد نظر جایگزین را فراهم سازند.
 
سرمربی سرخ ها به جای دو بازیکن نامبرده، نام بازیکنان مورد نظر خود را به مسئولان باشگاه داده و پیش از این نیز در رابطه با آنها استدلال های خود را مطرح کرده است، البته پرسپولیسی ها هم اکنون دو جالی خالی نیز در لیست خود دارند که می توانند آن را با جذب دو بازیکن مورد نظر خود پر کنند، بازیکنانی که البته راه سختی برای پیوستن به این تیم دارند، ذکر این نکته نیز ضروری است که در صورت جدایی پلی یانسکی و پریمیوف، دو جای خالی در لیست بازیکنان خارجی پرسپولیسی ها باز می شود تا در صورت انتخاب بازیکنان خارجی و غیرآسیایی، آنها مشکلی نداشته باشند.
 
فرشید باقری، هافبک نیم فصل اول استقلالی ها یکی از این دو بازیکن است، او که این روزها در ترکیب آبی پوشان جایی ندارد پرسپولیسی ها را خواهان خود می بیند و البته خوب می داند برای پیوستن به این تیم راه سختی را درپیش دارد که شاید پیموده نشود، برانکو که تنها کمال کامیابی نیا را در پست هافبک دفاعی دارد، شدیدا نیاز به یک بازیکن مطمئن جایگزین برای او دارد و به همین دلیل باقری انتخاب اول اوست.
 
سعد ناطق نیز بازیکن دوم مورد نظر سرمربی کروات است، ناطق که پیش از این برای تیم المپیک عراق به میدان رفته است و این روزها نیز پیراهن تیم ملی بزرگسالان این کشور را به تن دارد برای تیم نیروی هوایی عراق به میدان می رود، مدافع – هافبک عراقی دومین بازیکن مورد برانکو است و او تمایل دارد تا این بازیکن را در ادامه لیگ به جمع پرسپولیسی ها بیاورد و بتواند از او بازی بگیرد.
 
بدین ترتیب سرمربی پرسپولیسی ها این روزها مهمترین دغدغه خود را مشمول تغییرات کوچک در این تیم کرده است و به دنبال این است تا بتواند با بستن پرونده دو بازیکن اوکراینی، دو بازیکن کارآمد را برای ادامه لیگ و جام باشگاه های آسیا به جمع سرخ پوشان اضافه کند.