برانکو به دنبال موجه کردن فسخ غیرقانونی خود/ این بازی کی تمام می‌شود؟!

باشگاه پرسپولیس در شرایطی که پیش از این به دنبال مراسم معارفه برای گابریل کالدرون و برگزاری نشست خبری این مربی بود به یک باره اعلام کرد که این مراسم لغو شده است....

باشگاه پرسپولیس در شرایطی که پیش از این به دنبال مراسم معارفه برای گابریل کالدرون و برگزاری نشست خبری این مربی بود به یک باره اعلام کرد که این مراسم لغو شده است.

مراسم معارفه گابریل کالدرون لغو شد.

به گزارش خبرنگار مدال، لغو کنفرانس خبری و رونمایی از عقد قرارداد باشگاه پرسپولیس به کالدرون به خاطر آن که الاهلی هنوز برانکو را رسما معارفه نکرده یعنی ادامه یک شطرنج حقوقی و متضرر شدن پرسپولیس از نظر روحی روانی و رسیدن به آرامش همه جانبه. 

برانکو اگر بر این باور است که نادیده گرفتن قرارداد سال آتی از سوی وی قانونی بوده باید که تبعات آن را هم بپذیرد و مراسم امضای قراداد و معارفه وی به شکل رسمی از سوی باشگاه الاهلی برگزار شود نه اینکه باشگاه الاهلی با به راه انداختن شطرنج حقوقی نه به نامه‌های رسمی باشگا  پرسپولیس پاسخ دهد و نه مراسم معارفه برانکو را برگزار کند و این وضعیت موجب شود پرسپولیس هم کنفرانس خبری کالدرون را لغو کند.

برانکو برای پرسپولیس زحمت بسیار کشیده و بهتر آن است همه چیز طی توافقی حل شود نه آنکه طرفین در فیفا همدیگر را ملاقات کنند. 

او مطالباتی دارد و باید آن را دریافت کند اما  خودش هم می‌داند که نادیده گرفتن قرارداد سال آتی یک تخلف بوده و به همین دلیل است که او در دو نامه ارسالی اخیر به باشگاه پرسپولیس (طبق تاکید مسوولان باشگاه) خواهان فسخ توافقی شده و معارفه‌اش هم در عربستان برگزار نمی‌شود. 

برانکو می‌تواند با عدم دریافت بخشی  از طلب سال گذشته رضایت باشگاه پرسپولیس را جلب کند و فرسایشی کردن ماجرا، طوری که پرسپولیس معارفه  کالدرون را به خاطر عدم معارفه برانکو در عربستان به تاخیر اندازد  از نظر روانی و در مسیر رسیدن به آرامش و ثبات برای پرسپولیس جالب نیست. 

برانکو اگر به خاطر عدم دریافت حق و حقوق  خود در یک فصل و کم‌لطفی و قدرنشناسی باشگاه پرسپولیس، بیم از تخریب شدنش در ایران در مسیر کسب چهارمین قهرمانی متوالی لیگ و همچنین پیشنهاد مالی بهتر سعودی ها به الاهلی رفته نباید طوری رفتار کند که پرسپولیس بیش از این زمان را از دست دهد و به نوعی درگیر تنش‌هاو چالش‌های اینچنینی شود. 

برانکو  باید هوشیارانه‌‌تر رفتار کند و بازار کار در ایران را به این سادگی از دست نداده  و بداند اگر سعودی‌ها خیلی زود حکم به اخراج مربیان ولو گران‌قیمت و کارنامه‌دار  می‌دهند اما در ایران او همیشه مشتریان زیادی خواهد داشت و میلیون ‌ها هوادار پرسپولیس بازگشت او در سال‌های آتی به انتظار نشسته‌اند.

اخبار مرتبط:
رونمایی از مبلغ قرارداد کالدرون با پرسپولیس
خارجی‌های جدید پرسپولیس فردا در تهران

تگ ها


برانکو بدهی برانکو برانکو الاهلی جدایی برانکو پرسپولیس حسین قدوسی