برانکو به دنبال هفدهمین برد مقابل تیم های تبریزی

سرمربی کروات پرسپولیس به دنبال بردی دیگر در مقابل تیمهای تبریزی است. به گزارش مدال و به نقل از ایلنا، از هفته چهارده ......

سرمربی کروات پرسپولیس به دنبال بردی دیگر در مقابل تیمهای تبریزی است.

 

به گزارش مدال و به نقل از ایلنا، از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران تیمهای پرسپولیس و ماشین‌سازی در تبریز به مصاف هم خواهند رفت. تقابل شاگردان برانکو و رضا مهاجری می‌تواند از آن جهت جذاب و دیدنی باشد که برانکو توانسته روند رو به رشد خود همراه با تیم پرسپولیس را ادامه داده و همچنین رضا مهاجری از زمانی که سکان هدایت ماشینسازی را بر عهده گرفته توانسته نتایج خوبی را با این تیم بگیرد و ماشین سازی را از بحران نجات دهد.

برانکو از زمانی که سکان هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفته آمار قابل قبولی  در مقابل تیمهای تبریزی داشته و تنها یک باخت را در مقابل این تیمها تجربه کرده است. تنها باخت برانکو به تبریزی ها در فصل چهاردهم رخ داد جایی که پرسپولیس در هفته ما قبل پایانی لیگ به مصاف گسترش‌فولاد تبریز رفت و در مقابل این تیم تن به شکست 2 بر 1 داد.

پرسپولیس از زمانی که برانکو به عنوان سرمربی این تیم مشغول به کار شده 16 بار به مصاف تیمهای تبریزی رفته که حاصل این مسابقات 16 برد، 4 مساوی و 1 باخت بوده است

باید ببینیم در مسابقه روز پنجشنبه چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد و آیا رضا مهاجری می‌تواند دومین باخت پرسپولیس را در مقابل تیمهای تبریزی رقم بزند یا خیر.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال