برانکو: به عملکرد شاگردانم مقابل الهلال افتخار می کنم؛ با افتخار از لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کردیم

برانکو ایوانکوویچ بعد از پایان تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی در جمع خبرنگاران گفت: می خواهم به بازیکنانم بابت تلاش ها و نتایجی که در لیگ قهرمانان و نیز در لیگ برتر کسب کردند، ......

 برانکو ایوانکوویچ بعد از پایان تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی در جمع خبرنگاران گفت:

می خواهم به بازیکنانم بابت تلاش ها و نتایجی که در لیگ قهرمانان و نیز در لیگ برتر کسب کردند، تبریک بگویم. پس از قهرمانی در لیگ برتر، قهرمان سوپرجام را هم کسب کردیم و فعلاً در لیگ با یک بازی کمتر در رده دوم جدول جای داریم.

وی در ادامه افزود:

همینطور ما نتایج خوبی کسب کردیم و خیلی خوب تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیش رفتیم. به بچه ها بابت نمایشی که در بازی اخیر مقابل الهلال داشتند، افتخار می کنم. چون خیلی سخت است که پس از شکست 4 بر صفر در بازی رفت، بتوانیم برگردیم و بازی کنیم. آنها نشان دادند ورزشکار هستند و حس قهرمانی دارند. آنها برای باشگاه، خانواده، هواداران و کشور خود تلاش کردند و با افتخار با لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کردیم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه تیمش در لیگ قهرمانان آسیا مشکلات زیادی داشت، تصریح کرد:

ما تقریباً همه بازی های خود را در بیرون از خانه برگزار کردیم و با داوری هم مشکل زیادی داشتیم. مقابل الریان که در قطر 3 بر یک شکست خوردیم، گل ناحقی خوردیم. مقابل الهلال در مرحله گروهی در بازی دوم خیلی بهتر بودیم اما پنالتی روی علیپور گرفته نشد. در دیدار رفت نیمه نهایی مقابل الهلال گل اول حریف آفساید بود و گل اول و دوم بازی برگشت هم مشکل داشت. چون بازیکن حریف در صحنه گل دوم روی شجاع خلیل زاده خطا کرد.

برانکو در ادامه گلایه های خود نسبت به قضاوت داوران علیه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد:

پنالتی ما را در بازی برگشت نیمه نهایی نگرفتند. همین هایی که گفتم می شود سه گل! بازیکنان تا آخرین دقیقه به دنبال پیروزی بودند و نشان دادند استحقاق رسیدن به نیمه نهایی را داشتند. کمی تجربه کم داشتیم که به فینال برسیم. لیگ برتر برای ما از الان شروع می شود. با کار فشرده به کار خود ادامه می دهیم. چیزی که از ابتدای فصل گفتیم این بود که از قهرمانی فصل گذشته خود در لیگ برتر دفاع کنیم. در جام حذفی هم با همین روال تلاش می کنیم و بازی با نفت، مهم ترین بازی ما محسوب می شود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال