برانکو: به فینال برویم قهرمان آسیا می‌شویم

سرمربی تیم پرسپولیس مدعی شد، در صورت راهیابی به دیدار نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا قهرمان این رقابت ها خواهد شد ......

سرمربی تیم پرسپولیس مدعی شد، در صورت راهیابی به دیدار نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا قهرمان این رقابت ها خواهد شد.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس - الهلال گفت: فردا بازی سختی داریم و بازی دوم مان را در نیمه نهایی انجام می دهیم. ما در نیمه اول نتیجه خوبی نگرفتیم و چهار گل خوردیم. ما ادعا داریم که الهلال که جزو تیم های خوب آسیاست را می توانیم شکست دهیم و به فینال برویم.

«الهلالی ها می گویند زدن پنج گل از سوی پرسپولیس غیرممکن است، اما هر چیزی در فوتبال ممکن خواهد بود. آیا فکر می کنید بتوانید پنج گل به این تیم بزنید و اگر الهلال به فینال برود می تواند قهرمان شود یا نه»، برانکو در پاسخ به طرح این موضوع خاطر نشان کرد: طبیعی است که کار خیلی سختی داریم، اما این ورزش است. هر چیزی ممکن است و مشابه زیادی هم داریم.

وی همچنین تصریح کرد: الهلال یکی از بهترین تیم های آسیاست و اگر فردا به فینال صعود کند، مطمئنم قهرمان آسیا می شود. با این حال اجازه بدهید ما ادعا کنیم که تیم خوبی داریم و حتی به خودمان این حق را می دهیم که امیدوار باشیم. تمام تلاش خود را خواهیم کرد که فردا پیروز شویم. الان نتیجه خوبی برای الهلال به وجود آمده، اما این امکان وجود دارد که همه چیز تغییر کند.

برانکو در واکنش به این سؤال که در 10 سال اخیر هیچ تیمی نتوانسته است به الهلال پنج گل بزند و آنها تیمی هجومی هستند، اظهار داشت: در فوتبال هیچ چیز را نمی توان پیش بینی کرد، اما همیشه اولین هایی نیز وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این سؤال که آیا پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا شود یا نه، گفت: بله، شما فکر می کنید اگر ما بالا برویم، اتفاقی غیر از این رخ بدهد؟ اگر به فینال برویم، حتماً همین طور خواهد شد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگار عمانی مبنی بر اینکه غیبت مهدی طارمی چه تأثیری بر تیم او می گذارد، گفت: طارمی دو سال بهترین بازیکن ایران و آقای گل ایران بوده است. او در لیگ قهرمانان آسیا هم آقای گل بود و غیبتش فقدانی بزرگ است. احمدزاده هم به دلیل مصدومیت در اختیار ما نیست، اما ما فردا با تمام توان هدف مان را دنبال خواهیم کرد.

برانکو در خصوص اینکه پرسپولیس تا مرحله یک چهارم نهایی با بازیکنان ایرانی پیش رفت و بعد از آن هم کمترین استفاده را از بازیکنان خارجی کرده و این دلگرمی بزرگی است و اینکه پرسپولیس بازی های زیادی را تغییر داده و آیا می تواند فردا هم این کار را کند، اظهار داشت: شما اشاره کردید که ما بدون بازیکن خارجی به یک چهارم نهایی آمدیم. این دلیل بزرگی برای اعتماد من به بازیکنانم است و این اتحاد و شوق همبستگی آنها را نشان می دهد. ما امیدوار هستیم و این امید را هیچ کس نمی تواند از ما بگیرید. این نیمه نهایی آسیاست و تمام تیم ها با کیفیت بالا در اینجا حضور دارند.

وی درباره اظهارنظر یک خبرنگار عربستانی مبنی بر اینکه عربستانی ها علاقه زیادی به او دارند و اگر الهلال به فینال صعود کند همراه این تیم به چین می رود تا در بازی فینال حضور داشته باشد یا نه و اینکه تمام هزینه هایش را نیز می دهند، خاطرنشان کرد: بابت دعوت تان تشکر می کنم. من مسئولیت زیادی در پرسپولیس دارم و بابت این موضوع نیز تشکر می کنم، اما از پرسپولیس هم پول خوبی می گیرم!

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال