برانکو: حذف از آسیا ضربه بزرگی به تیم و باشگاه است

-سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار این هفته تیمش برابر سایپا گفت: لحظه ای از اهداف و تفکراتمان کوتاه نمی آییم ......

- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار این هفته تیمش برابر سایپا گفت: لحظه ای از اهداف و تفکراتمان کوتاه نمی آییم. به این معنا که هر بازی را برای بردن و بازی زیبا و نتیجه خوب می رویم.

، در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس در ورزشگاه تختی تهران مهمان سایپا است. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از این دیدار اظهار کرد: برای همه مربیان آرزوی خوشبختی و موفقیت دارم. برای علی دایی هم آرزوی موفقیت دارم، البته به جز فردا. می دانم بازی سختی پیش روی ما است. همه بازی ها برای ما سخت است. متاسفانه زمان کمی برای شادی بعد از دربی داشته ایم چون فردا بازی با سایپا را پیش رو داریم که لیگ را خیلی خوب شروع کرده است.

او افزود: فردا سایپا به دنبال برگشت به فرم خوب اول فصلش خواهد بود. من همیشه تکرار می کنم که ما لحظه ای از اهداف و تفکراتمان کوتاه نمی آییم. به این معنا که هر بازی را برای بردن و بازی زیبا و نتیجه خوب می رویم. همان طور که گفته بودم قبل از دربی، که متاسفانه عده ای بحران هایی را که وجود ندارد برای ما ایجاد می کنند. ما نسبت به فصل گذشته در همین زمان، نتایج بهتری کسب کرده ایم و یک امتیاز بیشتر از فصل گذشته داریم.

وی افزود: ما دربی را برده ایم که خیلی مهم است. پارسال به قشقایی در حذفی باختیم ولی امسال قهرمان پارسال حذفی را بردیم. در یک چهارم نهایی آسیا هم الاهلی را بردیم و در نیمه نهایی برابر الهلال قرار گرفتیم و علی رغم این که بهترین گلزن دو سال اخیر کشور را در اختیار نداریم، نسبت به پارسال شش گل بیشتر زده ایم و البته چند گل هم بیشتر خورده ایم. این را برای این گفتم که ما تلاش می کنیم و راهمان را ادامه می دهیم. در کنار احترامی که برای هر تیمی قائلیم، می خواهیم کیفیت خود را ادامه دهیم. یک مشکل کوچک با شجاع خلیل زاده و انصاری برای مصدومیتشان داریم. باید تا فردا ببینیم در چه وضعیتی قرار می گیرند. مطمئنم یکی از این دو قطعا بازی می کنند و بقیه بازیکنان تلاش می کنند تا به میدان بروند. البته احمدزاده هم فردا نیست. طارمی هم که محروم است و نوراللهی هم فعلا حق بازی ندارد.

سرمربی پرسپولیس درباره احتمال حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا گفت: طبیعی است که این یک خبر ناگوار است. قطعا ضربه بزرگی به باشگاه و تیم ما خواهد بود.

او درباره نقطه قوت تیم سایپا اظهار کرد: فلسفه علی دایی واضح است. او بازی محکم را دوست دارد. بازی تهاجمی را دوست دارد و ما هم چنین انتظاری داریم. طبیعی است که ما بعد از ظهر درباره سایپا توضیحاتی به بازیکنان خواهیم داد. سایپا در ابتدای فصل، هدف بلندش را نشان داد و شروع خیلی خوبی داشت. طبیعی است که آنها قصد دارند به فرم خوبشان برگردند.

در ادامه برانکو ایوانکوویچ درباره تبعات حذف تیم های ایرانی از آسیا گفت: طبیعی است که وضعیت بدی خواهد بود. چون همه بازی هایی که در لیگ قهرمانان انجام می شود برای بازیکنان و فوتبال ایران مهم هستند. درباره الهلال گفته بودم که آنها بازیکنان با تجربه تری دارند. در کل باید به قانون احترام گذاشت.

سرمربی پرسپولیس درباره قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و احتمال هم گروه شدن با تیم های عربستانی، اظهار کرد: متاسفانه فکر می کنم که قطعا در گروهمان یک تیم عربستانی خواهد بود. در لیگ قهرمانان تنها تیمی بودیم که تنها سه بار در ایران بازی کردیم. با این همه، نتایج درخشانی کسب کردیم. امیدوارم روابط تغییر کند و بازی ها را در خانه برگزار کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال