برانکو در جلسه با کمال: بازیکن زیاد داریم!

بعد از اتفاقاتی که میان کامیابی نیا و برانکو به وجود آمد، جلسه ای میان این بازیکن با سرمربی تیم برگزار شد تا شاید مشکلات بوجود آمده برطرف شود ......

 بعد از اتفاقاتی که میان کامیابی نیا و برانکو به وجود آمد، جلسه ای میان این بازیکن با سرمربی تیم برگزار شد تا شاید مشکلات بوجود آمده برطرف شود.

به گزارش  مدال به نقل از وب سایت نود، کمال کامیابی نیا با توجه به شناختی که از برانکو دارد، تصور می کند با دوری که به دلیل مصدومیت از ترکیب تیم داشته، جایگاه خود را از دست داده است. از سوی دیگر عملکرد خوب محسن ربیع خواه و اعتقادی که برانکو همیشه به او داشته مزید بر علت شده تا کامیابی نیا بیش تر احساس نگرانی داشته باشد. اما در جلسه ای که برگزار شد چه گذشت؟

برانکو در پاسخ به نگرانی های هافبک تیمش گفت: «من به تو اعتقاد زیادی دارم اما موضوع این است که این فصل برای رسیدن به ترکیب اصلی باید بجنگی. فصل گذشته شرایط بدی داشتیم و به دلیل کمبود بازیکن مجبور بودیم همیشه فقط از چند بازیکن ثابت استفاده کنیم. وقتی بازیکنی مصدوم می شد جانشینی نداشتیم اما حالا شرایط فرق کرده. تیمی که می خواهد قهرمان ایران و آسیا شود باید بازیکنان زیادی داشته باشد.  پس باید این فصل برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم باید بجنگی تا به آن برسی.»

اوضاع خوب بازیکن پرسپولیس در این فصل، باعث شده برانکو با اعتماد به نفس بیشتری با بازیکنانش برخورد کند: «برو و فکر کن که با این شرایط می توانی در پرسپولیس به کارت ادامه بدهی یا نه؟ این را بدان من به شدت به تو اعتقاد دارم و توانایی هایت را می دانم. تو هم باید تلاشت را بیشتر کنی و از این پس هر بازیکنی آماده تر باشد راهی میدان خواهد شد.»

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال