برانکو در نقش پارسال؛ کیفیتِ بالاتر، کمیتِ ثابت

فرق نیمکت پارسال پرسپولیس با امسال در این است که سال قبل امثال اوکراینی هایی به زمین می آمدند که تاثیری نداشتند ولی در فصل جدید نیمکت نشین ها با ورود به زمین جلوه ویژه ای به نیمکت برانکو بخشیده اند ......

فرق نیمکت پارسال پرسپولیس با امسال در این است که سال قبل امثال اوکراینی هایی به زمین می آمدند که تاثیری نداشتند ولی در فصل جدید نیمکت نشین ها با ورود به زمین جلوه ویژه ای به نیمکت برانکو بخشیده اند.

فرق نیمکت پارسال پرسپولیس با امسال در این است که سال قبل امثال اوکراینی هایی به زمین می آمدند که تاثیری نداشتند ولی در فصل جدید نیمکت نشین ها با ورود به زمین جلوه ویژه ای به نیمکت برانکو بخشیده اند.

 سال گذشته برانکو بابت ترکیب ثابت و تعویض های تکراری اش زخم زبان های زیادی را تحمل کرده بود. محمدامین آرام طبع، پلیانسکی و حتی پریموف نمونه ای از بازیکنانی بودند که تعداد دقایق حضورشان در پرسپولیس به ۱۵۰ دقیقه هم نمی رسید. صحبت های زیادی می شد که برانکو ترکیب یازده نفره اش را پیدا کرده و به غیر از یک تعویض که معمولا رامین رضاییان بود، بقیه تیم اش انگیزه ای برای راه پیدا کردن به تیم نداشتند. این تحلیل را داشتند که برانکو تیم اش را شناخت و به نوعی در را به روی بقیه بست. اما در ابتدای این فصل با خرید بازیکنانی چون بشار رسن، سیامک نعمتی، گادوین منشا و شجاع خلیل زاده دست اش را برای بازی دادن به بازیکنان بیشتری باز کرده است.

ولی برخلاف این صحبت ها، برانکو پارسال هم به اندازه امسال به بازیکنان بازی داده بود. در ده هفته ابتدایی لیگ قبل، ۱۹ بازیکن برای پرسپولیس بازی کرده بودند. در آن بازه بیرانوند، ماهینی، سیدجلال، انصاری، مسلمان، امیری، کامیابی نیا، علیپور، پلیانسکی، ربیع خواه، عالیشاه، طارمی، نوراللهی، احمدزاده، پریموف، علوان زاده، محرمی، رادوشویچ و رضاییان برای پرسپولیس بازی کردند. برانکو در ده بازی ابتدایی لیگ امسال هم دقیقا به نوزده بازیکن فرصت حضور در زمین داد و ازشان بازی گرفت. بازیکنانی به نام های بیرانوند، ماهینی، شجاع، سیدجلال، انصاری، محرمی، مصلح، ربیع خواه، احمدزاده، مسلمان، کامیابی نیا، امیری، علیپور، طارمی، منشا، نعمتی، رسن، رادوشویچ و علوان زاده.

این که برانکو در هر دو فصل اخیر در ده بازی اول دقیقا به نوزده بازیکن اعتماد کرده و به بازی فرستاده نشان می دهد که در فصل جدید تغییر رویه ای نسبت به سال قبل نداشته است. فقط سال قبل چون روی نیمکت بازیکنان تاثیرگذار کمتری داشت، حضورشان کمتر به چشم آمد. حالا امثال بشر رسن و نعمتی و حتی منشایی نیمکت نشین بودند که با حضور در زمین، به تعویض برانکو جلوه ویژه ای می بخشیدند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال