برانکو دلیل اصلی شکست سنگین مقابل الهلال

پیشکسوت باشگاه فوتبال الاهلی عربستان با ذکر انتقادات شدید علیه برانکو ایوانکوویچ، این سرمربی کروات را عامل اصلی شکست الاهلی مقابل الهلال دانست....

به گزارش مدال، امین دابو، بازیکن سابق الاهلی دلیل اصلی شکست تیمش در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال را برانکو، سرمربی جدید تیم معرفی کرد.

دابو در مصاحبه سایت «اسپورت» عربستان گفت: الاهلی در دیدار با الهلال هجومی بازی کرد و میانه زمین را به امان خدا ول کرد تا الهلال در میانه زمین سوار بر بازی شود و به دفاع ها فشار بیاورد. برانکو در این موقعیت هیچ تعویضی را انجام نداد و باعث شکست تیمش شد.

وی افزود: هر دو تیم در این بازی از اشتباهات دفاعی رنج می بردند اما الاهلی ضعف بیشتری داشت چون میانه زمین در اختیار رقیب بود و فشار زیادی روی مدافعان بود و اشتباهات زیاد مدافعان باعث باختش شد. هنوز چیزی تمام نشده و یک بازی دیگر باقی مانده است. البته الاهلی به شرطی می تواند برنده بازی بعدی باشد و برانکو اشتباهاتش را تکرار نکند و فکری اساسی برای خط دفاعش کند.

برانکو در اولین بازی رسمی خود با هدایت الاهلی با نتیجه 4 بر 2 مقابل الهلال شکست خورد و در پی این شکست انتقادهای زیادی از او شد.

اخبار مرتبط:
اتمام حجت AFC با تیم برانکو: تغییری در نتیجه بازی الهلال داده نمی‌شود

تگ ها


ایوانکوویچ فوتبال