برانکو دوباره بیخ گوش کی روش!

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی عمان از احتمال پذیرش هدایت تیم الزمالک مصر خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در بازه زمانی که کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ به ترتیب هدایت تیم ملی ایران و پرسپولیس را برعهده داشتند، این دو نفر وارد چالش های شدیدی با یکدیگر شده و این کدورت و دشمنی هیچ گاه از بین نرفت و تا پس از جدایی هر دوی آنها نیز ادامه داشت. حالا خبر می رسد که ممکن است این دو نفر با کمترین فاصله ممکن و این بار در سرزمین فراعنه در کنار هم حضور داشته باشند.

برانکو ایوانکوویچ کروات سرمربی قرمزهای عمانی فاش کرد که به تازگی پیشنهادی از سوی مدیران باشگاه الزمالک مصر دریافت کرده است تا هدایت این تیم را بپذیرد. پیشنهادی که به نظر می رسد با استقبال این سرمربی نیز مواجه شده است.

ایوانکوویچ در گفتگویی که در برنامه شماره ۱۰ با کریم رمزی در شبکه یک مصر گفت: الزمالک تیمی خوب با تجربه عالی و گروهی از بازیکنان برجسته است و با توجه به این بزرگی می توان با این تیم به مقام قهرمانی نیز رسید. الزمالک تیمی است که از هدایت آن لذت می برید.

 وی ادامه داد: در کرواسی، فرانسه، چین و آلمان سابقه مربیگری دارم. خوشحالم که فرصت هدایت الزمالک نیز برایم فراهم شده است. آنها در کنار الاهلی بزرگترین تیم های مصر هستند و تعداد زیادی از ملی پوشان را در ترکیب خود دارند.

صحبت های جالب برانکو با واکنش های زیادی در کشور عمان نیز مواجه شده است. اینکه سرمربی کروات با وجود داشتن قرارداد با تیم ملی این کشور از پیشنهادهایش سخن گفته و تمایلش را برای قبول هدایت باشگاه مصری بیان کرده، باعث خشم عمانی ها شده است.

در صورتی که برانکو این پیشنهاد را قبول کند، چالش او با کی روش در مصر نیز دیدنی خواهد بود. الزمالک یکی از باشگاه هایی است که بیشترین تعداد ملی پوش مصری را در ترکیب خود دارد و باید دید اگر این مربی کروات برای یک چالش جدید راهی مصر شود، چه چیزی در انتظار او و کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی مصر خواهد بود.

تگ ها


تیم ملی عمان عمان برانکو ایوانکوویچ فوتبال جهان مصر فوتبال