برانکو : دو تیم برتر صعود کردند

به گزارش مدال به نقثل از آی اسپورت- برانکو پس از پیروزی ۴ بر ۲ مقابل الوحده امارات و صعود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت: * مایلم تبریک بگویم به بازیکنانم قهرمانان واقعی آنها هستند و بازی عالی ارایه کردند و با استحقاق کامل ۴ بر ۲ ......

به گزارش مدال به نقثل از آی اسپورت- برانکو پس از پیروزی ۴ بر ۲ مقابل الوحده امارات و صعود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت:

* مایلم تبریک بگویم به بازیکنانم قهرمانان واقعی آنها هستند و بازی عالی ارایه کردند و با استحقاق کامل ۴ بر ۲ بردند و افتحار می کنم به بازیکنانم. امشب توانستیم با هواداران جشن صعود بگیریم و علاوه بر ۴ گلی که زدیم می توانستیم ۵ گل دیگر بزنیم. به الهلال تبریک می گوییم که شرایط را فراهم کردند تا صعود کنیم و معتقدم آنها در بازی مقابل الریان ورزشکارانه ظاهر شدند.

* خوشحالم که دو تیم برتر به مرحله بعدی صعود کردند،  البته الوحده هم تیم خوبی بود. این بازیکنان ما هستند که در میدان مصمم بودند و پرتلاش ظاهر شدند. یک بار دیگر به آنها تبریک می گویم آنها در زمین هستند که تصمیم می گیرند و بازی می کنند و دقیقه به دقیقه تلاش می کنند در طول بازی خود را بالا بکشند.

*برانکو در مورد اینکه دوست دارید حریف تان در مرحله بعدی چه تیمی باشد گفت: مهم نیست چه تیمی باشد چون مهمترین مساله بازیکنانم هستند. اینجا آسیا هست و یک سطح بالاتر از ایران رقابت ها دنبال می شود و مقابل هر تیمی بازی کنیم سخت است. به احتمال زیاد حریف مان قهرمان قطر یعنی لخویا خواهد بود.

* طبیعی بود که آنها وقتی ما جلو هستیم اعتراض کنند اما رفتار سرمربی الوحده ناجوانمردانه بود. ماهم به خیلی از چیزها اعتراض داشتیم مثل پنالتی که ممکن بود روی طارمی رخ داده باشد اما به آن اعتراض نکردیم. الوحده فینالی را در کشورش دارد و می خواست قبل از آن مسابقه مهم این بازی را با شرایط خوب تمام کند. حریف بعدی ما لخویا است که قهرمان کشور قطر است.

* قبل از بازی هم خودمان را درگیر بازی در دوحه نکردیم و مهمترین مساله برد خودمان بود. در تاریخ لیگ قهرمانان هر تیمی که ۹ امتیاز گرفته معمولا صعوده کرده است. ما امشب یک بازی عالی ارائه دادیم و مقابل الهلال هم عالی بودیم. بازی های لیگ را هم که شاهد بودید که به بهترین نحو بازی کردیم بنابراین به بازیکنانم افتخار می کنم و خوشحالم. البته هنوز در آسیا هستیم و انتظار داریم در بازی بعدی هم با همین کیفیت بازی کنیم و تمرکز لازم را داشته باشیم. باز هم می گویم این گروه در حد نیمه نهایی آسیا بود و مهمترین امر این است که نشان دادیم می توانیم به درخشش در مراحل بعد هم خوش بین باشیم.

* این صعود شگفتی نبود بلکه ما در همه بازی هایمان خوب بودیم. حتی در ابوظبی مقابل الوحده در نیمه اول نیز باید ۴-۳ گل می زدیم. با این حال تنها تیمی هستیم که بدون بازیکن خارجی صعود کردیم و این موضوع ارزش این صعود را خیلی بیشتر می کند و جای تبریک بیشتری دارد.

*مسابقه ای وجود ندارد که در آن اشتباهی رخ ندهد، این لیگ قهرمانان آسیا است و سطح بالاتری نسبت به لیگ برتر دارد. حریف هم کیفیت فنی خودش را دارد. تیمی که مقابل ما بازی کرد فینالیست جام حذفی است و ممکن است فصل آینده هم در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد و یک تیم آینده دار در امارات است. طبیعی است که آنها هم ۵ دقیقه بازی خودشان را انجام بدهند. ما هم باید بیشتر کار کنیم تا اشتباهات مان به حداقل برسد. در یک برد مطلق هم ممکن است در دقایقی ضعف داشته باشید و حتی اگر در یک بازی بازنده باشید در دقایقی برتر از حریف خواهید بود.

*ما در کنار خط حمله بهترین دفاع را هم داریم. من همواره در تمرینات و جلسات به بازیکنان دیدگاه و فلسفه ام را گفته ام و این دیدگاه پرسپولیس و فلسفه بازی پرسپولیس که ارائه بازی تهاجمی است نباید تغییر کند. پرسپولیس یک مسئولیت دارد و باید بازی تهاجمی خود را حفظ کند و فوتبال زیبایی ارائه بدهد. من به این شیوه بازی مان افتخار می کنم، ضمن اینکه هنوز لیگ قهرمانان آسیا برای ما تمام نشده و یک ماه دیگر این سوال را بپرسید.

تگ ها


اخبار روز فوتبال