برانکو: دیدار با استقلال هنوز قطعی نیست

سرمربی پرسپولیس معتقد است ربروف بزرگترین تغییر تیم الاهلی محسوب می شود و می تواند این تیم را به خوبی تقویت کند ......

سرمربی پرسپولیس معتقد است ربروف بزرگترین تغییر تیم الاهلی محسوب می شود و می تواند این تیم را به خوبی تقویت کند ...

سرمربی پرسپولیس معتقد است ربروف بزرگترین تغییر تیم الاهلی محسوب می شود و می تواند این تیم را به خوبی تقویت کند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ درباره تمرین امروز تیمش با حضور ملی پوشان اظهار کرد: امروز برای نخستین بار بود که ملی پوشان تیم پرسپولیس سر تمرین حاضر شدند و همه تمرین کردند. وضعیت کمال کامیابی نیز مشخص شد و او قراردادش را تمدید کرد. تا چهارشنبه تمرینات خود را پیگیری می کنیم و سپس چهارشنبه صبح به سمت کیف خواهیم رفت. پس از آن ظاهرا دیداری با استقلال در آلمان خواهیم داشت. برگزاری این دیدار قطعی نیست اما صحبت هایی انجام شده است. این بازی ها می تواند برای باشگاه مهم باشد.

وی ادامه داد: پس از دیدارهای دوستانه بازی با نفت را در سوپر جام داریم که در فاز آماده سازی تیم می تواند کمک خوبی باشد. من همین الان شنیدم که علی کریمی سرمربی این تیم شده است و خوشحالم او می تواند دانش و تجربه خود را به بازیکنان جوانی انتقال دهد. برای او به جز دیدار با پرسپولیس آروزی موفقیت می کنم.

سرمربی پرسپولیس درباره نقل و انتقالات این تیم بیان کرد: از فعالیت باشگاه راضی هستم. بازیکنانی که می خواستیم جذب شدند و در مورد بازیکنان جوان و لیست مازاد فردا پنجشنبه پس از تمرین تصمیم گیری خواهیم کرد.

برانکو در مورد وضعیت مهدی طارمی اظهار کرد:  ما به او اجازه این را دادیم که شرایطش را برای حضور در تیم های اروپایی که از آنها پیشنهاد دارد بررسی کند. باشگاه این اجازه را به او داده که با باشگاه های اروپایی مذاکره کند. طبیعی است که دوست داریم او در تیم بماند. اما او هدف برای آینده خود دارد و ما نمی توانیم بازیکنان خود را محدود کنیم. طارمی سرخود عمل نکرده و باشگاه از اقدامات او آگاه است. با این حال باید وضعیتش تا قبل از اردوی کیف مشخص شود.

او همچنین در مورد عالیشاه گفت: چیزی نمی دانم و در روزهای آینده باید ببینم چه اتفاقی می افتد.

سرمربی سرخپوشان در مورد هدفش در این فصل به خبرنگاران گفت: ما اهداف حداکثری داریم. نخستین هدف ما کسب سوپر جام است و بعد از آن صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا و کسب عنوان قهرمانی است. بعد از آن نیز به لیگ ایران و جام حذفی فکر می کنیم و برای قهرمانی در این دو جام می جنگیم.

او درباره بازی های زیاد پرسپولیس در فصل پیش رو توضیح داد: باید ببینیم چه پیش می آید. ما فصل گذشته در لیگ قهرمانان آسیا عملا با سیزده بازیکن بازی کردیم اما نتایج خوبی به دست آوردیم.

ایوانکویچ درباره الاهلی عربستان، حریف پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: تغییرات الاهلی مرا نگران نمی کند زیرا جذب مربی و بازیکن در پنجره نقل وانتقالات عادی است. آنها ربروف جوان را آورده اند که ملی پوش اوکراین بوده و همراه به شفچنکو جزو نسل طلایی این کشور محسوب می شوند. او تجربه خوبی در کیف به دست آورده است و تقویت اهلی محسوب می شود. عربستان نیز در لیگ خود، قانون تعداد بازیکنان خارجی را به شش ارتقا داده اما این موضوع هیچ ترسی در ما ایجاد نمی کند با این حال می تواند کار را برای ما سخت کند.