برانکو زمین تمرین جدید می‌خواهد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خواستار اجاره زمین تمرین پیشین تیم ملی شد. به گزارش مدال، برانکو ایوانکوویچ تقریباً یک ماه پیش ......

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خواستار اجاره زمین تمرین پیشین تیم ملی شد.

به گزارش مدال، برانکو ایوانکوویچ تقریباً یک ماه پیش بود که از مسئولان باشگاهش خواست زمین تمرین دیگری را برای تمرینات سرخپوشان اجاره کنند تا در فصل زمستان دو زمین برای تمرین داشته باشند. از این‌رو مسئولان باشگاه پرسپولیس از چند ورزشگاه بازدید کرده و گزارش مربوط به این موضوع را به برانکو دادند تا با نظر وی محل دوم تمرینات پرسپولیس مشخص شود.

پرسپولیسی‌ها دو روز قبل از بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا زمین چمن اختصاصی‌شان که ورزشگاه کاظمی است را در اختیار تیم کاشیما آنتلرز قرار دادند و شاگردان برانکو نیز تمرین‌شان را در زمین پژوهشگاه انجام دادند. حضور پرسپولیسی‌ها در این زمین که پیش از این تمرینات تیم ملی در آن برگزار می‌شد، کافی بود تا برانکو از کیفیت زمین آن ابراز رضایت کرده و خواستار اجاره‌اش شود.

با توجه به درخواست برانکو، باشگاه پرسپولیس قصد دارد با مسئولان زمین پژوهشگاه نفت وارد مذاکره شود تا بتواند از دو هفته آینده تمرینات تیم خود را در این زمین برگزار کند.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال