برانکو سد راه نقل و انتقالات پرسپولیس و یحیی

پرسپولیس برخلاف فصول گذشته، هنوز نتوانسته در بحث نقل و انتقالات ستاره‌ای را در اختیار بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هواداران پرسپولیس امیدوار بودند همانند سنوات گذشته، این تیم بتواند بلافاصله بعد از پایان لیگ با ستاره‌های مدنظر خود به توافق دست یابد و به تقویت تیم بپردازد.

با این حال اولین ستاره از دست آنها لیز خورد و به تور سپاهان افتاد تا این عقد قرارداد دانیال اسماعیلی فر عصبانیت یحیی گل محمدی را نیز در پی داشته باشد.

اکنون اما نگرانی بزرگی حول نقل و انتقال پرسپولیس شکل گرفته است. گفته می‌شود عدم پرداخت مطالبات کامل برانکو ایوانکوویچ و ۵ روز باقیمانده تا پایان ضرب الاجل فیفا در این زمینه، باعث شده تا بازیکنانی که مدنظر این باشگاه هستند در انتظار تعیین تکلیف این موضوع باشند. آنها نگران این موضوع هستند که در صورت عقد قرارداد و به سرانجام نرسیدن پرداختی به برانکو، پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شود و در ادامه آنها به دردسر بزرگی دچار شوند و خصوصا اینکه راه برای مذاکره با دیگر تیم‌ها بسته شود.

باشگاه پرسپولیس طی چند روز اخیر بارها از تلاش خود برای پایان دادن پرونده مالی با برانکو ایوانکوویچ خبر داده است و این در حالیست که بخش عمده‌‎ای از مطالبات این مربی کروات همچنان باقی مانده و سرخ‌ها تا ۱۶ شهریور فرصت پرداخت مبلغ باقی مانده را خواهند داشت.

باید دید در شرایط کنونی رسمی شدن مذاکرات و قرارداد ستاره‌های جدید منوط به بعد از پرداختی برانکو ایوانکوویچ خواهد شد یا بازیکنی در شرایط کنونی ریسک عقد قرارداد و انتظار برای به سرانجام رسیدن این موضوع را دنبال خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

فرار بزرگ پرسپولیس از محرومیت/ مطالبات برانکو آماده واریز شد

فرصت ۸ روزه پرسپولیس برای جلوگیری از محرومیت

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران عمان برانکو ایوانکوویچ نقل و انتقالات ۱۳۹۹ تیم ملی عمان فوتبال ایران یحیی گل محمدی فوتبال