برانکو : شایسته صعود هستیم

سرمربى کروات سرخپوشان امیدوار است شاگردانش در بهترین فرم خود فردا در آزادى به پیروزى برابر الوحده دست یابند ......

سرمربى کروات سرخپوشان امیدوار است شاگردانش در بهترین فرم خود فردا در آزادى به پیروزى برابر الوحده دست یابند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، پرسپولیس فردا در حساس ترین بازى فصل برابر الوحده قرار خواهند گرفت. دیدارى که مى تواند پیروز در آن و البته رقم خوردن نتیجه جدال دیگر تیم هاى این گروه منتهى به صعود سرخپوشان شود.

برانکو ایوانکوویچ از ساعت ١٥ امروز با حضور در نشست خبرى پاسخگوى سوالات خبرنگان بود و به تشریح شرایط تیمش پیش از دیدار با شاگردان خاویر آگیره می پردازد.

 دوست دارم هواداران را شاد کنیم

یک بازى در انتظار ماست که دوست دارم اسم آن را بازى تمام بازى ها بگذارم. دوست دارم هواداران را شاد کنیم و سرشار از خوش بینى هستیم. آنها منتظر بازى فینال جام حذفى خود نیز هستند و با روحیه بالا و انگیزه صعود برابر ما ظاهرمى شوند.

  انتظار داریم در استادیوم همراه ما باشند

مطمئن هستم تماشاگران ما هم با حضور در استادیوم و هم در منزل یک بازى فوق العاده را شاهد باشند. از آنها انتظار داریم در استادیوم همراه ما باشند چون برد نقش ویژه اى براى ما خواهد داشت.

 على کریمى امارات یعنى اسماعیل مطر

آنها بازیکنان بین المللى خوبى دارند و اسطوره آنها على کریمى امارات یعنى اسماعیل مطر است. اما ما امیدوار با این بازى هستیم و نیازمند آن قلبى گرم و امیدوارکننده براى ماست.

 باید پیروز شویم

هم براى آنها و هم ما برد مهم است و آنها با پیروزى برابر الریان نشان دادند انگیزه زیادى برابر ما خواهند داشت و براى همین نیازمند این کرى علیه ما هستند. طبیعى است که نگاه ما به بازى دیگر گروه نیزهست اما من مطمئن هستم که با برد و ٩ امتیازى شدن شانس بالایى براى صعود خواهد شد.

 وضعیت مصدومان تیم

بیرانوند از ناحیه آرنج دچار مصدومیت شده و البته جاى خوشحالى است که امیرى و انصارى مشکلى نخواهند و این را در نظر بگیرید که انصارى بعد از بازى با الهلال تمرینى نداشته و تمرین روز گذشته اولین آن بوده است. سامان هم در بازى قبلى دچار مصدومیت شد اما با بازگشت و بهبودى نسبى مصدومان شرایط خوب و خوشحال کننده اى داریم.

 شایسته صعود هستیم

اینجا لیگ قهرمانان آسیاست و تفاوت زیادى با رقابت داخلى دارد. ما در دوحه باختیم و اما شایسته آن نبودیم. در تهران الریان ٤ موقعیت داشت اما ما ١٦ موقعیت ایجاد کردیم. اگر پنالتى گل مى شد شرایط کاملا تغییر مى کرد. در لیگ قهرمانان آسیا نیاز نیست از شانس صد در صدى استفاده کنیم و باید اینقدر خوش شانس باشیم که از شانس پایین نیز سود ببریم. ما کاملا در این گروه نشان دادیم که هیچ تیمى  برتر از ما نیست. حضور تماشاگران اصلا باعث استرس بازیکنانم نمى شوند و آنها خوشحال و با انگیزه بیشتر برابر حریف قرار خواهند گرفت.

 کمترین فرصت را به حریف می دهیم

بازى ما هجومى است و مشخص است که دچار ضدحمله شویم و البته قبول نداریم که گل هایى که در گذشته دریافت کردیم بیشتر روى همین مساله بوده است و ما به طور مثال مقابل الهلال  از کرنر گل خوردیم و البته باید  فردا تلاش کنیم تا کمترین فرصت را به حریف بدهیم

تگ ها


اخبار روز فوتبال