برانکو: غیر از کنعانی همه بازیکنان را خودم انتخاب کردم

با وجود اینکه مدت زیادی از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و فوتبال ایران می گذرد اما مرد کروات هنوز هم مورد توجه رسانه ها و علاقمند به فوتبال است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، برانکو با وجود اتفاقاتی که بعد از جدایی اش از پرسپولیس رخ داد هنوز هم یکی از محبوب ترین ها در بین علاقمندان به فوتبال است. او البته که مشکلات مالی اش هنوز با باشگاه پرسپولیس حل نشده و این دعوای حقوقی کماکان بین وکیل او و باشگاه وجود دارد. او امروز گفت و گویی با خبرگزاری فارس انجام داده است و درباره پیام تبریک اینستاگرامی اش به پرسپولیس بابت چهارمین قهرمانی پیاپی گفت:"از صمیم قلب این پیروزی بزرگ را تبریک می گویم. در ۵ هفته باقی مانده لیگ برتر پرسپولیس قطعا می تواند دو امتیاز دیگر کسب و این قهرمانی را مسجل کند. چه بسا  با توجه به این کیفیتی که در بازی ها نشان داده می تواند امتیازهای بیشتری هم  کسب کند. به کادرفنی و هواداران و کسانی که زحمت این تیم را کشیدند این موفقیت را تبریک می گویم. "


برانکو درباره اینکه می گویند او پایه گذار موفقیت های پرسپولیس است گفت:"من حتی زمانی که در تیم ملی هم بودم تیمی از خود برجای گذاشتم که حدودا ۸ سال بعد از من هم در حال بازی بودند و حتی دو سال آخر هم توجه کنید می بینید که برخی نفرات هنوز حضور دارند. "


او  ادامه داد: "هر جا کار کردم طوری بوده ام که انگار قرار است ۱۰۰ سال در آنجا باشم. دوست دارم آثاری از خود برجای بگذارم که نفر بعدی که می آید با اعمال تفکرات خودش و اندکی اصلاحات سریع به نتیجه برسد. در پرسپولیس هم همین اتفاق افتاد به غیر از کنعانی زادگان که جزو انتخاب های بعد از من است و بازیکن خوبی است، سایر بازیکنان از مهدی ترابی گرفته تا سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده و سیامک نعمتی و ... همگی را خودم انتخاب کردم. "


وی  تاکید کرد:" این بازیکنان در این سه سال روند تمرینی  و تاکتیکی مستمر را پشت سر گذاشته اند و الان در تیم جا افتاده است و خوشبختانه بعد از من دو مربی هوشمند سرکار آمدند. کالدرون و یحیی گل محمدی هر دو افراد باهوشی هستند. با اعمال افکار خودشان در آن چارچوب تاکتیکی که در تیم جا افتاده توانستند به اهدافشان برسند و باید گفت می شود این بخش از کار و این موفقیت را به نام آنها نوشت. این دو تیم را خوب هدایت کردند و امتیازهای خوبی گرفتند. "


برانکو همچنین در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس بابت حکم فیفا با کالدرون به توافق اولیه رسیده و در مورد پرونده شکایت او کار به کجا رسیده است و آیا به تازگی از سوی باشگاه با وی تماسی گرفته شده یا خیر، گفت: "با من تماسی گرفته نشده است. تا جایی هم که با وکیلم در تماس هستم تا دو سه روز قبل هم تماسی از باشگاه پرسپولیس با او گرفته نشده است."


او  گفت : "هیچ گونه ابلاغیه ای هم از سوی دادگاه CAS دریافت نکردیم و تنها نامه نگاری که بوده ما درخواست اجرای حکم فیفا را کرده ایم. این حکمی که در اسفند سال گذشته صادر شده قطعیت پیدا کرده است و این رای باید اجرا شود. ظاهرا نامه نگاری ها از سوی فیفا برای رعایت عدالت به طور همزمان به دست باشگاه پرسپولیس هم رسیده است."

بیشتر بخوانید:

خادم: هزینه برانکو کمتر از مربیان استقلال بود

گاف‌ وکیل برانکو در پرونده محکومیت پرسپولیس

 

 

تگ ها


برانکو ایوانکوویچ تیم ملی عمان محمد حسین کنعانی زادگان پرسپولیس تهران عمان پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال