برانکو: محرومیت خلیل‌زاده درست نیست/ به اعتقادات مذهبی بازیکنان احترام می‌گذارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید به نظر او محرومیت شجاع خلیل زاده درست نبوده اما با این حال تیمش مشکلی بابت بازیکن جانشین برای او ندارد ......

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید به نظر او محرومیت شجاع خلیل زاده درست نبوده اما با این حال تیمش مشکلی بابت بازیکن جانشین برای او ندارد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا به نظر او محرومیت شجاع خلیل زاده درست بوده است یا خیر، گفت: نه به نظر من محرومیت شجاع درست نیست. اگر به این شیوه می خواستند بازیکنی را محروم کنند، باید کل تیم استقلال را به خاطر آن فشاری که روی داوران آوردند، محروم کنند. من اصلا نمی دانم محرومیت شجاع خلیل زاده به چه علت است.

برانکو درباره اینکه آیا جانشین خوبی برای خلیل زاده وجود دارد یا خیر گفت: مشکلی از این بابت نداریم و جانشین های باکیفیتی برای او داریم.

او با  بیان اینکه مشکل بزرگتر تیمش مصدومیت ماهینی است گفت: احتمالا ماهینی نمی تواند تیم ما را  مقابل پدیده همراهی کند. فرشاد احمدزاده هم صددرصد نمی تواند مقابل پدیده بازی کند. احمدزاده تازه شروع به پیاده روی و دوی نرم کرده است.

برانکو درباره حضور اشکان دژاگه در تیمش گفت: ما اصلا ممنوعیت گرفتن بازیکن جدید داریم و به این هم فکر نمی کنیم چون حق این کار را نداریم. تیم مان عالی است و با همین نفرات نتایج خیلی خوبی گرفتیم. طارمی هم ۲ ماه دیگر برمی گردد و به اندازه کافی بازیکن داریم. چرا وقتی حق گرفتن بازیکن نداریم این سوال را می پرسید؟ در یک سال آینده درباره بازیکن جدید نپرسید.

او درباره اینکه آیا اگر بازیکنی بخواهد از تیم برود، چه خواهید کرد تاکید کرد: در این صورت کاری نمی توانیم بکنیم. اگر کسی بخواهد برود می رود. خو شبختانه بازیکنان خوبی داریم و باشگاه مان هم خوب است و کاملا اعتقاد به این بازیکنان داریم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا در صورت رفتن علی اکبر طاهری از پرسپولیس تغییری در روند باشگاه به وجود می آید یا خیر توضیح داد: من نمی دانم. فعلا می دانم که دکتر طاهری مدیرعامل باشگاه است. کاشانی و ترکاشوند هم گفتند طاهری می ماند. در سه سال اخیر هم با دکتر طاهری همکاری بسیار خوبی داشتم و با یکدیگر برای باشگاه قدم های بسیار مثبتی در مورد زیرساخت ها، تیم و قهرمانی برداشتیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که تیمش در این فصل آمار بهتری نسبت به فصل گذشته دارد گفت: ما در حال جنگیدن برای قهرمانی داریم. به هر حال پارس جنوبی، پدیده و پیکان هستند که خوب بازی می کنند. خیلی مانده که فصل تمام شود. اما بله این را قبول دارم که آمارمان نسبت به فصل گذشته بهتر است. ۷۵ درصد امتیازات را تا به حال کسب کرده ایم و لیگ قهرمانان را تا نیمه نهایی رفتیم و در جام حذفی هم در مرحله اول قهرمان فصل قبل را بردیم. گل های بیشتری نسبت به سال گذشته زدیم اما می دانیم که ماراتن سختی داریم و تا پایان فصل خیلی وقت داریم.

او درباره مرخصی بیشتری که به شایان مصلح برای سفر به کربلا داده است گفت: من به اعتقادات مذهبی او و البته دیگران احترام می گذارم و برای توجه صادقانه و بی غل و غشش به دین احترام قائلم. شایان جوان بسیار خوبی است  که خیلی خوب هم در حال پیشرفت است و این را باید در نظر داشته باشیم که او از لیگ یک به تیم قهرمان کشور و تیمی که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور داشته آمده است. در چنین موقعیتی او واقعا تلاش خود را کرده و کمک حال تیم بوده است.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا به مصلح به عنوان یک مدافع چپ اعتماد دارد یا خیر گفت: او برای اینکه کاملا با تیم هماهنگ شود به زمان نیاز دارد ولی تا به حال هم به طور غیر منتظره ای خوب بازی کرده است و خیلی خوب خودش را پیدا کرده و روز به روز بهتر می شود.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره دیدارهای تیم ملی کرواسی در مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: کرواسی بازی خوبی مقابل یونان ارائه داد. یونان تیمی است که بعد از ۵ سال ۴ گل دریافت کرد. کرواسی نشان داد که یک تراکم کیفیت در تیمش وجود دارد. البته هنوز هیچ چیز تمام نشده اما خیلی خوش بین هستیم که به جام جهانی می رویم. کرواسی فردا بازی دیگری دارد و باید ببینیم تکلیف صعود این تیم چه می شود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال