برانکو محکوم نمی‌شود اما...؟ /پرسپولیس بدنبال یک و نیم برابر غرامت

برانکو ایوانکوویچ قصد دارد پرونده مطالباتش از پرسپولیس را به فیفا بکشاند و پرسپولیس نیز در تلاش است تا برانکو را نقره‌داغ کند. در این فیفا تعیین می‌کند که کدام یک برنده این پرونده جنجالی خواهند بود....

پرونده جنجالی برانکو و پرسپولیس روبه‌روز پیچیده‌تر می‌شود و هر دو طرف نیز اصرار دارند تا به حق و حقوق خود برسند، حتی چندین مذاکره که در این بین تشکیل شد نیز بی‌نتیجه ماند و حالا قرار است پرونده به فیفا ارسال شود.
به گزارش مدال، طبق قوانین فیفا محرومیتی مربی را تهدید نمی‌کند و تابع مقررات بازیکنان نیست. در قرارداد بازیکنان آمده است، که اگر یک باشگاه با یک بازیکن تحت قرارداد باشگاه دیگر مذاکره کند، آن باشگاه محکم می‌شود و باید منتظر محرومیت باشد. اما برای مربیان قراردادشان بررسی می‌شود.

پرسپولیس در حال تنظیم شکایت است چرا که مطالبات برانکو را پرداخت نکرده است و قصد داشته‌اند که برانکو طلبش را دریافت نکند و این باشگاه معتقد است که برانکو قرادادش را غیرقانونی فسخ کرده است. اما از طرفی برانکو نیز اعتقاد دارد که قراردادش با این باشگاه را قانونی فسخ کرده است و قصد شکایت از پرسپولیس را دارد. نتیجه نهایی این است که اگر برانکو محکوم شود پرسپولیس می‌تواند غرامت بگیرد و مبلغ غرامت را فیفا تعیین می‌کند. این مبلغ می‌تواند نصف قرارداد، کل قرارداد و یا حتی یک‌ونیم برابر قرارداد باشد. و اگر پرسپولیس محکوم شود این برانکو است که به مطالباتش می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

برانکو: در حال تنظیم شکایتم از پرسپولیس به فیفا هستم

تگ ها


پرسپولیس برانکو شکایت برانکو مبلغ قرارداد برانکو پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال