برانکو: مسلمان هم به مانند دیگر بازیکنان عضو تیم است

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (سهشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: میخواهیم با نتیجهای خوب فصل را به پایان برسانیم، همانطور که تا الان نتایج خوبی گرفتهایم ......

 برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: می‌خواهیم با نتیجه‌ای خوب فصل را به پایان برسانیم، همان‌طور که تا الان نتایج خوبی گرفته‌ایم. دل‌مان می‌خواهد با برد جشن قهرمانی‌مان را شاد کنیم و البته هواداران هم بیایند و این جشن را بهتر کنند.
وی در واکنش به این موضوع که جای چه کسی در جشن قهرمانی پرسپولیس خالی است،‌ تصریح کرد: همه آنهایی که باید باشند و دوست داریم باشند، در این جشن حضور خواهند داشت. ما دوست داریم همه بازیکنان، کادرفنی، مدیریت و هواداران کنار هم باشند و جشن بگیریم. همه باید در کنار هم بابت قهرمانی که لیاقتش را داشتیم، جشن بگیریم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای فصل آینده تیمش دارد، گفت: ما هیچ ترس و نگرانی از فصل آینده نداریم. ما فصل آینده از امسال هم قوی‌تر خواهیم شد. بازیکنان ما هم باید به سطحی که انتظار داریم، برسند. ضمن اینکه نورالهی و امید عالیشاه هم به جمع ما برگشتند و از بشار رسن هم انتظار داریم به سطح خود برسد. در کُل ما از هیچ‌کس و هیچ چیز ترسی نداریم.
برانکو در مورد انتقادهای اخیرش از داوری و دلیل این انتقادها، گفت: این را باید از کمیته داوران بپرسید. من درک می‌کنم که همه اشتباه می‌کنند. من خودم مخالف استفاده از ویدیوچکی که الان مُد شده است، هستم، چون اشتباه بخشی از ورزش است، اما یک مقدار عجیب است این اشتباهات چرا بیشتر متوجه پرسپولیس است.
مربی کروات سرخپوشان در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود قهرمانی پرسپولیس از او و تیمش انتقاد می‌شود، یادآور شد: انتقادات مغرضانه است و همیشه هم خواهد بود. آدم‌هایی هستند که همیشه از شرایط ما ناراحت هستند، اما ما بدون توجه به این مسائل راه خود را می‌رویم و خودمان را درگیر آنها نمی‌کنیم.
وی راجع به اختلاف ادامه‌دارش با محسن مسلمان نیز گفت: نمی‌دانم موضوع چیست و مدام به این مسئله پرداخته می‌شود. مسلمان هم به مانند دیگر بازیکنان عضو تیم است و من هستم که تشخیص می‌دهم چه نفراتی بازی کنند. قطعاً بازیکنانی که می‌توانند در بازی تأثیرگذار‌تر باشند و نتیجه خوبی برای تیم رقم بزنند در ترکیب قرار می‌گیرند. نمی‌دانم دیگر مشکل کجاست. بخشی که به مسائل فنی تیم مربوط می‌شود را من تصمیم می‌گیرم و بخشی را که به دیگران مربوط می‌شود، خودشان تصمیم‌گیرنده‌اند.
سرمربی پرسپولیس در پایان در واکنش به اظهارات وینفرد شفر مبنی بر اینکه در ایران در مورد قهرمانی پرسپولیس صحبت می‌شود، اما در اروپا در رابطه با استقلال حرف می‌زنند، تصریح کرد: این طبیعی است که ما در ایران بازی می‌کنیم و قطعاً موفقیت در اینجا بسیار مهم است. من متوجه منظور شفر نمی‌شوم و نمی‌دانم دقیقاً کجای جهان را می‌گوید. من هر وقت به کرواسی می‌روم در مورد موفقیت‌های پرسپولیس صحبت می‌شود.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال