برانکو-منصوریان در ایستگاه ششم

برانکو ایوانکوویچ فردا برای ششمین مقابل تیم‌های تحت هدایت علیرضا منصوریان قرار خواهد گرفت....

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس فردا در شرایطی مقابل ذوب‌آهن تحت هدایت علیرضا منصوریان قرار خواهد گرفت که این بازی ششمین تقابل رسمی دو سرمربی خواهد لود.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در اصفهان به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت و این دیدار ششمین تقابل برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخ‌ها با علیرضا منصوریان سرمربی موفق این روزهای ذوب‌آهن خواهد بود.
در 5 بازی قبلی، علیرضا منصوریان دو بار موفق به غلبه بر پرسپولیس تحت هدایت برانکو شده (یک بار با نفت تهران و یک بار با استقلال) که پیروزی وی مقابل پرسپولیس برانکو در لیگ پانزدهم با نفت تهران که منجر به ناکامی سرخ‌ها در کسب قهرمانی لیگ شد از خاطر هواداران فوتبال ایران خارج نشده است.
منصوریان همچنین دو بار با نفت تهران و استقلال موفق به متوقف کردن پرسپولیس برانکو شده و تنها شکست وی مقابل این تیم در دوران حضور برانکو به دیدار رفت فصل جاری باز‌می‌گردد جایی که پرسپولیس با تک گل شجاع خلیل‌زاده موفق به غلبه بر ذوب‌آهن شد.
در مجموع 5 دیدار قبلی، تیم‌های تحت هدایت منصوریان 6 بار دروازه پرسپولیس برانکو را باز کرده‌اند و 4 بار نیز دروازه خود را باز شده دیده‌اند. تیم‌های تحت هدایت منصوریان همچنین دو بار در بازی با پرسپولیس موفق به کلین‌شیت شده‌اند و دو بار نیز در گلزنی به این تیم در سال‌های اخیر ناکام بوده‌اند. بازی فردای دو تیم نخستین تقابل برانکو و منصوریان خارج از تهران خواهد بود و 5 دیدار قبلی دو تیم در تهران (4 بازی در ورزشگاه آزادی و یک بازی در ورزشگاه تختی) برگزار شده است.

نتایج تمامی دیدارهای پرسپولیس با هدایت برانکو در مقابل تیم‌هایی که علیرضا منصوریان هدایت آن را برعهده داشته به شرح زیر است:
1/ لیگ پانزدهم/ هفته سیزدهم/ 9 آذر 94/ نفت تهران 1 – 1 پرسپولیس/ گلزنان: محمد دانشگر (73) (نفت)، میلاد کمدانی (41) (پرسپولیس)
2/ لیگ پانزدهم/ هفته بیست و هشتم/ 9 اردیبهشت 95/ پرسپولیس 0 – 2 نفت تهران/ گلزنان: وحید امیری (84)، مجتبی حق‌دوست (3+90)
3/ لیگ شانزدهم/ هفته ششم/ 26 شهریور 95/ پرسپولیس 0 – 0 استقلال
4/ لیگ شانزدهم/ هفته بیست و یکم/ 24 بهمن 95/ استقلال 3 – 0 پرسپولیس/ گلزنان: فرشید اسماعیلی (18)، علی قربانی (20) و کاوه رضایی (44) (استقلال)، سروش رفیعی (5)، سیدجلال حسینی (2+90)
5/ لیگ هجدهم/ هفته یازدهم/ 13 آذر 97/ پرسپولیس 1 – 0 ذوب‌آهن/ گلزن: شجاع خلیل‌زاده (15)

 

تگ ها


پرسپولیس برانکو لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال